Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>Kiek daug naujų

Kiek daug naujų

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 86.38.183.221
Kiek daug naujų
2010-03-26 07:58
Kiek daug naujų atsiradę rašto darbų perpardavinėtojų - daug kas nebe rašymu užsiima, o vadyba atstovaijat ar tarpininkaujant, net sunku orientuotis
IP: 91.206.132.163
RE: Kiek daug naujų
2010-03-31 16:32
MAN REGIS, PAVASARIO ZIEDAI TAIPOGIS VADYBININKAI

quote=PAVASARIOZIEDAI]Kiek daug naujų atsiradę rašto darbų perpardavinėtojų - daug kas nebe rašymu užsiima, o vadyba atstovaijat ar tarpininkaujant, net sunku orientuotis

IP: 213.164.98.238
2010-09-30 12:43
sakyciau rastodos kvapelis tie pavasario ziedai!!!
IP: 88.222.25.221
VA KAIP SVYLA KAILIUKAS TAU PETELISKE
2010-09-30 14:36
Na tiesiog šlykščiai nemalonu, kai "žmogus" jei peteliskę galima taip vadinti, pila purvą ant kitų tam, kad savo kailį išneštų švarų. Kai išaiškėjo, kad ji aferistiška darbų perpardavinėtoja, tai vaje kaip užpyko, visuose forumuose pasireiškė. Na kai sakoma: UŽ TEISYBĘ PYKSTAMA. Va šios moteriškaitės visi tikrai patarčiau pasisaugokit, nes pakliūsit kaip į liūną ir šmeižimui nebus nei galo nei krašto. Jei kas pakliuvote jau, rašykite man, turiu jos visus duomenis ir galvosime ką daryti.

Vat ir nustatytas tavo statusas, nary peteliske... Perpardavinėtoja niekinga spekuliante...
RE: VA KAIP SVYLA KAILIUKAS TAU PETELISKE
2010-09-30 20:16
rastoda Rašė :
Na tiesiog šlykščiai nemalonu, kai "žmogus" jei peteliskę galima taip vadinti, pila purvą ant kitų tam, kad savo kailį išneštų švarų. Kai išaiškėjo, kad ji aferistiška darbų perpardavinėtoja, tai vaje kaip užpyko, visuose forumuose pasireiškė. Na kai sakoma: UŽ TEISYBĘ PYKSTAMA. Va šios moteriškaitės visi tikrai patarčiau pasisaugokit, nes pakliūsit kaip į liūną ir šmeižimui nebus nei galo nei krašto. Jei kas pakliuvote jau, rašykite man, turiu jos visus duomenis ir galvosime ką daryti.

Vat ir nustatytas tavo statusas, nary peteliske... Perpardavinėtoja niekinga spekuliante...

Jei skaityt moki tai
dar sykeli perskaityk, MAN REGIS, PAVASARIO ZIEDAI TAIPOGIS VADYBININKAI

quote=PAVASARIOZIEDAI]Kiek daug naujų atsiradę rašto darbų perpardavinėtojų - daug kas nebe rašymu užsiima, o vadyba atstovaijat ar tarpininkaujant, net sunku orientuotis

Ir baik prisidengineti, nes faktas yra faktas, esi VAGIS!Ir liksi vagimi iki mirties, ne uok Dieve vaiku susilauksi, oj kokia mama busi su tokia reputacija fui fui menkysta fui!Gerai kad uz tuos 350lt duonykes nusipirksi ir sikna uzauginsi, zandai dideli tavo jau privalgei daug is svetimu bedu!!Vis tiek pasirodysi ir atsakysi i skelbimus, zinau, ir pagaus tave zmones kt ne tokie geri ir nedovanos tau ne lt.
IP: 78.60.0.13
2010-10-16 12:46
joo belieka skustis kokybe
RE: RE: Kiek daug naujų
2010-10-20 08:45
bolekas Rašė :
MAN REGIS, PAVASARIO ZIEDAI TAIPOGIS VADYBININKAI

Taikliai bolekas pastebejo... Kazkaip tvakeles nera, aisku apgavykams tada rojus, siauteja vis.