Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>VIKTORAS75 sukcius, paeme pinigus ir dingo

VIKTORAS75 sukcius, paeme pinigus ir dingo

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 62.212.207.58
VIKTORAS75 sukcius, paeme pinigus ir dingo
2010-03-18 13:04
Nepasitikėkite, šiuo asmeniu: viktor.mertin@gmail.com
paėmė pinigus ir dingo, nei žodžio iš jo.
Jo bendrė I. Eidukiene, jos sąskaitos nr.LT73730001*****70567
Visą laimę, kad nesimokau univeruose, ir man paviešinimas niekuo negręsia, o brolis - kriminalistas. Tad abu sukčiai jau ieškomi.
Rytoj bus pateikti oficialūs kaltinimai.
IP: 78.157.80.196
RE: VIKTORAS75 sukcius, paeme pinigus ir dingo
2010-03-18 17:05
Buvo atvejis, kad mano drauge del to labai nukentejo. Ji taip pat dave uzstata uz darba ir tas zmogus dingo. Kai ji pradejo gazdinti ta aferista, kad blogai baigsis, tai tas issiunte visus susirasinejimus i universiteta (darbo vadovui), kur ji mokesi, po to jos nebeleido gintis darbo, vos neismete is universiteto. Ji norejo kreiptis i policija, bet ten tik pasijuoke, kad nera tiesioginio pinigu perdavimo irodymo (is ranku i rankas) (ATPK), ir ji pati savanoriskai pinigus perdave "saskaitos papildymas". Tad nieko neirode, net nerado kas taip padare, tik pati nukentejo. Tokius aferistus reikia pagauti ir gerai i kaili duoti.
IP: 62.212.200.97
2010-03-18 17:09
Man pasisekė labiau, aš nesu studentė, ir su universitetais, mokyklomis ar kolegijomis nesu susijusi.
Ir kiek mane informavo, viskas išsispręs daug greičiau negu aš tikėjausi :)
Sekmės kitiems :)
IP: 62.212.200.97
2010-03-18 17:56
Be to, nelabaisupratau, kokias tikslais Jus tai parase, nes tai visiskai neatitinka tikroves, prie ko cia "tiesioginis perdavimas i rankas" yra susirasinejimas, kurio autentiskumas patvirtinamas serveriais, kuriame uzfiksuota kaip asmuo nurodo net ne savo asm.saskaita pinigams inesti. Ir yra issaugotas banko kvitas, o jei jo nera, jo nuorasa nesunku gauti banko skyriuje. Ir viskas tai ir yra "tiesioginis" nusikaltimo irodymas. Ka tik dar karta snekejau su pareigunais, jie tai ir pasake.
Neklaшdinkite kitu vartotoju !
IP: 88.222.20.55
RE: RE: VIKTORAS75 sukcius, paeme pinigus ir dingo
2010-06-18 22:59
jis ir toliau tesia savo veikla. JAuciuosi labai blogai, kad ir as nuo jo nukentejau, pasirode rimtas ir ismanantis :)
dabar skelbiasi doktorantas123@gmail.com