Išplėstinė paieška

AFERISTE!!!

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 78.60.31.39
AFERISTE!!!
2010-02-17 16:34
Viva_forever, email: vaiva.s***yte@gmail.com

BUKIT ATSARGUS!!!! Pinigus nusiunciau, o "darba" atsiunte bet koki, destytoja net 5 neparase!!!! kai paprasiau, kad Lt atiduotu- dingo!!!
Bukit atsargus
IP: 88.216.25.44
MELAS!!!!!!!
2010-02-22 04:28
Darbus rašau jau ne pirmi ir ne antri metai!!! Esu padėjusi daugeliui žmonių visoje Lietuvoje ir jie liko dėkingi man už tai, nes įvertinimai buvo tikrai aukšti!!! Jei patys nemokate apsiginti jau parašyto darbo arba nepateikiate visų darbo reikalavimų prieš kitam žmogui pradedant rašyti Jūsų darbą - tai čia jau NE mano kaltė, o Jūsų pačių!!!!!!! Jei būčiau aferistė - tai net nerašyčiau čia dabar. Bet sorry, nesu pradžiamokslė darbų rašyme ir info apdorojime!!!
IP: 84.15.159.251
RE: MELAS!!!!!!!
2010-03-23 22:26
viva_forever Rašė :
Darbus rašau jau ne pirmi ir ne antri metai!!! Esu padėjusi daugeliui žmonių visoje Lietuvoje ir jie liko dėkingi man už tai, nes įvertinimai buvo tikrai aukšti!!! Jei patys nemokate apsiginti jau parašyto darbo arba nepateikiate visų darbo reikalavimų prieš kitam žmogui pradedant rašyti Jūsų darbą - tai čia jau NE mano kaltė, o Jūsų pačių!!!!!!! Jei būčiau aferistė - tai net nerašyčiau čia dabar. Bet sorry, nesu pradžiamokslė darbų rašyme ir info apdorojime!!!

IP: 84.15.159.251
RE: AFERISTE!!!
2010-03-23 22:30
Tai ponia, kodel darbo nepataisete tam zmogui o dingote. Reikejo ne pinigus grazint o pertaisyt. Uz neapsiginta darba jei jis gerai parasytas nei vienas destytojas neigiamo pazymio neparasys. Neseniai ir as pabandziau darba nusipirkti,tai pirmas ir paskutinis kartas gyvenime. Geriausia paciam rasyti,tai zinai kas ir kaip. O cia saraskinai uz nieka pinigus sugalvoje lengvai uzsidirbti. Kai zmones pilna darbo diena aria kad 50 lt uzsidirbtu.
IP: 78.60.88.143
RE: AFERISTE!!!
2010-03-24 18:03
Taip- Vaiva Skink*** yra aferistė. Nuo jos nukentėjau ir aš. Pradėti pasakoti turėčiau nuo to,kad ji nesilaikė terminų visiškai: "kursinį" rašė per vieną naktį vėluodama savaitę.Mokslinio straipsnio samprata pas šią merginą telpa į tokių straipsnių, kaip "alfa.lt.", "moteris" ir pan. ribas. Tai, kokį "produktą" man pateikė- kitokiu žodžiu, kaip "parodija"- negaliu pavadinti... Ir tai man kainavo 300 lt, kuriuos, nors ir pažadėjusi grąžinti,- galiausiai dingo, deklaruodama, kad "išvyksta į užsienį su reikalais"...
Šiuo metu pradedu bylą dėl aferizmo. Kviečiu visus nukentėjusius prisidėti.
PS: Tegul visi žino, su kuo bendrauja.