Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>Rasa Snetkoviene apgaudineja

Rasa Snetkoviene apgaudineja

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 78.62.69.2
Rasa Snetkoviene apgaudineja
2010-01-08 20:55
Nezinau, ar grazu talpinti saskaitos numeri, i kuri pervedziau 100 LT uz nieka... Zmogus tvirtina, kad du metus is darbu gyvena, pateike nuolatiniu klientu numeriu. Raso, kad nesiruosia apgaudineti, o paskutini vakara pries vidurnakti paraso, kad neva "senele mire". IR dar kas - jos "draugas". Tipo jei as tokia nagla, tai savi sutvarkys. Sako, kad karta jau buvo atsidurusi gedos stulpe, nes jos vardu dirbo Aida Kasperaviciute, taciau Zarasu policijoje ant jos yra pranesimas uz aferizma.
Graziai kalba, bet paskutine nakti pakiso. Apsimokejau uz kvailuma.
IP: 213.226.144.157
RE: Rasa Snetkoviene apgaudineja
2010-01-09 21:57
taip sitai aferistei reikia su darbais gala padaryti , nes sitiek zmoniu apgavo .
reikia parasyti pareiskima
ji tik ir gyvena is to (apgaudinedama zmones )
mane ir apgavo taip pat , juokinga , kad rase ta pati , jog mire senele , tai p.s kiek ji tu seneliu turi :)) jei dar jie nemire tai sitaip rasinedma tikrai prisauks jiems mirti :)))
IP: 84.32.158.60
2010-01-21 04:47
Zarasų policijoje yra pareiškimas ant Aidos Kasparavičiūtės parašytas, kuri dangstosi mano vardu. Be to forume aš jau senai parašiusi perspėjimą studentams, kad nepakliūtų į jos pinkles.
2010-01-21 05:04
Šmeižtas - išlikimas konkurencingoje rinkoje, ar ne? :D
Džiaugiuosi tik dėl to, kad mano pastovūs klientai dar nė karto nenusivylė mano darbu ir yra patenkinti darbo rezultatais.
Būtent dėl šios priežasties Jūs nesugadinsite mano reputacijos tų žmonių, su kuriais jau senai dirbu, akyse.
IP: 84.15.154.63
2010-01-22 17:36
nejuokauk !!! tai gal ji ir tavo banko kortele naudojasi ? daugiau nieko itikimiasnio nesugalojai jau :))))! pirma jei tai butu netiesa , tai neskaitinetum ka apie tave zmones mano :))) o tau vokaliste patarciau ant jos dar viena pareiskima parasyti , kad susirinktu kiek reikia ir uzbaigtu ji sukciaut
2010-01-23 15:17
Skaitau tam, kad galėčiau apsiginti nuo šmeižikių. O jūs pačios perpardavinėjat darbus ir dar ant kitų pilat purvą.
Dar vienas pastebėjimas - aš dirbu legaliai, moku mokesčius valstybei. Tai apie kokius nešvarius darbus jūs čia rašot ir mane gąsdinat pareiškimais?
O tu angeliuk pasiskambink į Zarasų policijos komisariatą ir sužinosi apie kokį pareiškimą aš kalbu. :)
Sėkmės jums dirbant. Dirbkit ir nešmeižkit kitų.
Algis24
IP: 78.56.180.245
2010-01-25 14:34
kas pigiai praso tas neraso?
IP: 78.61.90.253
2010-04-15 12:04
labai aciu perspejusiems apie sita tipe, tik jusu deka jai nepavyko isvilioti pinigu, o jau suda malti bemokanti, svarstau galimybe, ja susirasti ir taip atausti,kad daugiau nebenoretu apgaudineti :(
IP: 86.100.3.243
RE: RE: Rasa Snetkoviene apgaudineja
2010-04-18 13:36
jo butent su jais taip ir reikia daryti, kaip sunis atausti, tik ranku nuleisti nereikia
IP: 86.100.3.243
RE: RE: Rasa Snetkoviene apgaudineja
2010-04-18 13:48
BEJE, GAL KAS JAU YRA RASES PAREISKIMA ANT TU AFERISTU, IR AR TAI VEIKSMINGA, NES VISTIEK MANAU KAD ZINANT VARDA PAVARDE IR PVZ JEI PER MAILA SUSIRASINEJANT ISLAIKIUS LAISKUS JUOS PARODYTI KAIP IRODYMA IR DAR SASK NR PER BANKA ATSEKTI GALIMA SURASTI IR KAZKA PADARYTI ???
IP: 86.38.183.135
2010-04-26 12:44
teko ir man susidurti
IP: 84.32.240.138
2010-06-20 13:27
Sveiki,

Pasirodo į šios AFERISTES pinkles pakliuvau ir aš. Pasižadėjusi padaryti darbą ir gavusi pinigus dingo kaip į vandenį, nebeatrašinėja laiškų. Turiu jos susirašinėjimus ir viską kas reikalinga pateikti pareiškimui ir į VMI, tačiau norėčiau paprašyti visų kitų nukentėjusiųjų nuo šios AFERISTĖS suteikti daugiau papildomos informacijos apie ją ar jos gimines-pažįstamus-draugus-darbo kolegas ar kaimynus (jei turite) ir taip padėti pagaliau pažabojant šią Zarasų "gudruolę".

Lauksiu žinių el.p.: Pierro@inbox.lt
IP: 81.7.96.135
2010-09-06 14:24
ir apie kokius ji pastovius klientus cia raso sita prietranka, jai taip bus riesta, kad ziauru uz tokius dalykus.pasiimti is zmoniu pinigus ir pradingti, tai kas gali buti ziauriau.Tu melage ar nebijai, kad kaip tu vagi is zmoniu taip tau kas nors.juk visi zinom tavo pavarde, varda, saskaitos numeri is kokio kaimo ir pasiziurek kiek daug yra apgautuju.Ar tu bent isivaizduoji kur tu ikliuvai.Manai taip lengvai slysi, as labai abejoju. kad tau tie pinigai gerai nueis