Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>Eva Endrupytė sukčiauja, apgauna ir ant ledo palieka

Eva Endrupytė sukčiauja, apgauna ir ant ledo palieka

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 86.38.205.73
Eva Endrupytė sukčiauja, apgauna ir ant ledo palieka
2009-12-08 16:01
Eva Endrupytė moka apgaut ši panelė; rašo darbus copy-paste iš interneto; girdėjau, kad kartais net nesiunčia darbo, dingsta. Ima pinigus didelius ir pakankamai drąsiai. Ir nieko nebijo; versliukas sukasi: žmones apgaudinėja toliau ir panelė net nekreipia į tai dėmesio, net nekvaršina sau galvos, kad dauguma užsakiusių darbus pikti ir įsiutę. Bet jai tai ir neidomu - juk žino, kad svarbiausia gyvenime pinigai. Išsilavinimas maždaug 9 klasės, nors skelbiasi vos ne kelis universitetus baigusi ši apsišaukėlė; bet atsiranda paklydėlių, kaip mano draugė, paskui skundžiasi skaudžiai apgauti...
IP: 193.219.168.126
RE: Eva Endrupytė sukčiauja, apgauna ir ant ledo palieka
2009-12-08 17:32
tuzasss Rašė :
Eva Endrupytė moka apgaut ši panelė; rašo darbus copy-paste iš interneto; girdėjau, kad kartais net nesiunčia darbo, dingsta. Ima pinigus didelius ir pakankamai drąsiai. Ir nieko nebijo; versliukas sukasi: žmones apgaudinėja toliau ir panelė net nekreipia į tai dėmesio, net nekvaršina sau galvos, kad dauguma užsakiusių darbus pikti ir įsiutę. Bet jai tai ir neidomu - juk žino, kad svarbiausia gyvenime pinigai. Išsilavinimas maždaug 9 klasės, nors skelbiasi vos ne kelis universitetus baigusi ši apsišaukėlė; bet atsiranda paklydėlių, kaip mano draugė, paskui skundžiasi skaudžiai apgauti...

o kodel jus visi tik kitus kaltinat? :) ar ne patys pasirinkot "studentus-super profesionalus-auksciausia kokybe-maziausia kaina" su dvieju menesiu darbo patirtimi ir net savo bakalauro neapsigynusius? :)

kokios problemos? rinkites senbuvius, kurie turi patirties daug, daug darbu yra parase... gal siek tiek ir brangiau bus, bet jie tikrai padarys...
o tokiu juk yra ir ne vienas: okelano, expertas, stepas, romka...

o jus shokat is karto ant new-enter'iu sioje paslaugu rinkoje, o po to verkiat: oi mane isdure-apgavo-paliko... galvokit:) juk protingi esat:)