Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>redvel apgaudineja

redvel apgaudineja

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 78.61.77.184
redvel apgaudineja
2009-11-07 21:33
Taigi si rasytoja irgi nera sazininga. Viskas buvo gerai susitareme,kad parasys darba, as pasitikejau. buvo sutarta, kad darbas bus parasytas per dvi savaites, taciau nepadare. ispradziu pasake,,kad gimdo, tai del to nesuspejo. na aisku as supratau ir daviau dar laiko, nes pasake, kad darba vis tiek parasys. o praejo visas menuo ir ji man darbo neparase, vis parasydavo,kad jau darbas beveik baiktas ir ryt atsius, bet taip ir nesulaukiau. tai per ja man darbo ir neuzskaite. prasiau atsiustu, nors tai ka parase, to ir nesulaukiau, net pagrasinau, kad paskelbsiu, kad ji nesazininga, bet pradejo prasyti, kad to nedaryciau, bet visgi ji mane apgavo ir nezadu tyleti. galejo nors kiek tureti padorumo ir pasakyti,kad nepades,kad galeciau susirasti ka nors kita,bet va kiti zmones visiskai neturi sazines, nors tai gerai, kad neprase isanksto pervesti pinigu. taigi neuzkibkit, nes ir jums gali sutikti parasyti darba, o liksit ant ledo...
IP: 81.7.103.17
RE: redvel apgaudineja
2009-11-08 12:11
jei nesumoketas avansas judvi nebuvote viena kitai nieko isipareigojusios.

reimey Rašė :
Taigi si rasytoja irgi nera sazininga. Viskas buvo gerai susitareme,kad parasys darba, as pasitikejau. buvo sutarta, kad darbas bus parasytas per dvi savaites, taciau nepadare. ispradziu pasake,,kad gimdo, tai del to nesuspejo. na aisku as supratau ir daviau dar laiko, nes pasake, kad darba vis tiek parasys. o praejo visas menuo ir ji man darbo neparase, vis parasydavo,kad jau darbas beveik baiktas ir ryt atsius, bet taip ir nesulaukiau. tai per ja man darbo ir neuzskaite. prasiau atsiustu, nors tai ka parase, to ir nesulaukiau, net pagrasinau, kad paskelbsiu, kad ji nesazininga, bet pradejo prasyti, kad to nedaryciau, bet visgi ji mane apgavo ir nezadu tyleti. galejo nors kiek tureti padorumo ir pasakyti,kad nepades,kad galeciau susirasti ka nors kita,bet va kiti zmones visiskai neturi sazines, nors tai gerai, kad neprase isanksto pervesti pinigu. taigi neuzkibkit, nes ir jums gali sutikti parasyti darba, o liksit ant ledo...

IP: 78.62.41.183
2009-11-09 17:38
as taip pat "apsisoviau". Tokia "Ewita" pasizadejo parasyti baigiamaji darba pagal visus reikalavimus ir destytojos nurodymus. Is pradziu viskas vyko lyg ir neblogai. Kol nesumokejau paskutinio inaso,po jo-visiska tyla,neatsakinejo i laiskus, bei nekele tel. nors taisymu dar nemazai buvo pazadeta...Teko tvarkytis paciai, nes katedriniu is pirmo karto nepraejau...Gerai, kad tema man buvo pakankamai artima, tai susitvarkiau.
Taigi reiktu atsargiai vertinti visus rasytojus.
Manoji-Eva Endrupyte. taigi bukite budrus :)
IP: 89.117.98.21
2009-12-05 21:19
"gražių ir protingų" gudručių prašančių parašyt darbą atsiranda, tarp užsakovų, tai kad po to kažkas pasako pirst, nei dar ne visiems dvokia
IP: 217.158.27.2
2009-12-30 18:17
reimey Rašė :

Sutinku, redvel apgaudineja...pazadejo parasyti darba, laukiau vietoj savaites-3savaites ir nieko...kai paklausiau ar darbas parasytas, po savaites atrase, kad jau baigia, greit atsius...laukiau-nieko negavus vel rasiau, tada jau ji ligoninej su dukra gulejus, vel pazadejo atsiusti kitos dienos vakare!!!!gerai, kad savaite dar likusia turejau, pati pasirasiau..gyvate neraliuota!!!sunku pasakyti, neparasiau, neisejo,rasykis pati...