Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Analizės

Analizės (1605 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Kompiuterinis modeliavimas: "Šilti namai"

  Įmonės tikslai ir bendra strategija. Marketingo veikla. Gamybinės veiklos analizė. Finansinių rezultatų analizė. Balanso 5 metų veiklos analizė. Išvados ir pasiūlymai. Priedai (5). Darbas iliustruotas diagramomis.
  Apskaita, analizė(13 puslapių)
  2008-04-23
 • Kompiuterizuotas modeliavimas. Įmonės veiklos ataskaita: UAB "Nr.5"

  Įmonės strategija. Gamybinės veiklos analizė. Marketingo veikla. Produkcijos gamybos dinamika. Finansinių rezultatų analizė. Balanso analizė. Finansinių rodiklių suvestinė. Išvados.
  Įmonių aprašymai, analizė(21 puslapis)
  2007-04-06
 • Kompleksinė refleksija

  Įžanga. Asmenybės teorijos. Asmenybės kryptingumas ir veiklos motyvai. Mano polinkiai ir interesai. Mano poreikiai. Kas mane motyvuoja gyventi ir dirbti. Charakteris. Temperamentas. Nuostatos. Penki mano teigiami bruožai. Penki mano neigiami bruožai. Aš save myliu nes... Norėčiau savyje tai pakeisti. Išvados.
  Asmenybės psichologija, analizė(8 puslapiai)
  2007-02-28
 • Konfliktai (18)

  Įvadas. Konflikto struktūra. Konflikto dinamika. Konfliktiškos asmenybės. Konfliktų rūšys. Konfliktų skirstymas. Kodėl kyla konfliktai? Kaip juos išspręsti? Konfliktų sprendimo būdai. Išvada.
  Socialinė psichologija, analizė(7 puslapiai)
  2006-04-26
 • Konfliktai (27)

  Konflikto eiga. Konfliktų raidos etapai. Konflikto kontinuumas. Konflikto kontinuumo schema. Konflikto kontinuumas ir asmens vieta jame. Konfliktų valdymas. Komunikacijos įgūdžių panaudojimas – derybos.
  Vadyba, analizė(6 puslapiai)
  2007-12-29
 • Konfliktinės situacijos analizė

  E. Mater "Malonus kerštas" ištrauka. Konfliktinės situacijos analizės protokolas. Išvados. Bendravimo psichologijos darbas.
  Socialinė psichologija, analizė(5 puslapiai)
  2006-03-16
 • Konfliktinės situacijos analizė (2)

  Konfliktas. Konflikto aparatas. Konfliktinės situacijos analizės protokolas.
  Socialinė psichologija, analizė(7 puslapiai)
  2007-03-06
 • Konfliktinės situacijos analizė (5)

  Įvadas. Konfliktinės situacijos analizė. Konfliktinės situacijos aprašymas. Konfliktinės situacijos analizės protokolas. Išvados.
  Socialinė psichologija, analizė(7 puslapiai)
  2007-12-20
 • Konfliktinės situacijos analizė (6)

  Įvadas. Analizuojama organizacijoje kilusi konfliktinė situacija tarp vadovo ir pavaldinio. Darbo tikslai ir uždaviniai. Konfliktas. Teorinė medžiagos analizė. Konflikto analizė ir sprendimas. Išvados.
  Socialinė psichologija, analizė(10 puslapių)
  2008-01-15
 • Konfliktinės situacijos analizė (8)

  Įvadas. Konflikto samprata bei konfliktinės situacijos analizė. Konflikto samprata. Konfliktinė situacija. Konflikto priežastis, raida bei baigtis. Konflikto priežastys. Konfliktų raida. Konflikto baigtis. Išvados. Išnašos.
  Socialinė psichologija, analizė(8 puslapiai)
  2008-03-06
 • Konfliktinės situacijos analizė (9)

  Įvadas. Konfliktinės situacijos analizė. Darbo tikslas ir uždaviniai. Konfliktinės situacijos analizė. Konflikto tipas. Konflikto sprendimas. Išvados ir pasiūlymai.
  Socialinė psichologija, analizė(5 puslapiai)
  2008-10-28
 • Konflikto analizė pagalvės metodu

  Įvadas. Darbe analizuosiu savo asmeninį konfliktą. Konflikto analizė. Pozicija Aš teisi/ Jis neteisus. Pozicija Jis teisus/ Aš neteisi. Pozicija Abu teisūs/ Abu neteisūs. Pozicija Konfliktas nėra toks svarbus kaip gali atrodyti. Pozicija Yra teisybės visose pozicijose. Išvada.
  Socialinė psichologija, analizė(2 puslapiai)
  2009-02-02
 • Konkurencinės rūšys - pagrindinių rinkos tikrinimų tipas

  Įžanga. Konkurencijos samprata. Konkurencijos įstatymas. Konkurencijos rūšys. Tobuloji konkurencija. Netobula konkurencija. Monopolija. Oligopolija. Monopolinė konkurencija. Monopsonija. Oligopsonija. Nepilnos informacijos rinka. Konkurencija Lietuvoje. Išvados. Priedai (6).
  Ekonomika, analizė(20 puslapių)
  2007-12-08
 • Konkurencingumo reiškinys Europos Sąjungoje ir Japonijoje

  Įvadas. Konkurencingumo ypatumai Europos sąjungoje (ES) ir Japonijoje. Konkurencijos samprata. Konkurencingumas ir jo lygiai. Konkurencinės rinkos paklausos prognozavimo aplinka ir principai. Japonijos trumpa apžvalga. Europos Sąjungos (ES) trumpa apžvalga. Europos sąjungos (ES) ir Japonijos ekonomikų konkurencingumo analizė. Japonijos ekonomika. Europos Sąjungos ekonomika. Prekybiniai Japonijos ir Europos Sąjungos (ES) santykiai. Išvados ir pasiūlymai. Išnašos.
  Ekonomika, analizė(19 puslapių)
  2008-04-14
 • Kontent analizė: Kaip lieknėjimo tema reprezentuojama žurnalo "Cosmopolitan" reklamose ir straipsniuose apie dietas ir fizinius pratimus

  Tema: Kaip lieknėjimo tema reprezentuojama žurnalo "Cosmopolitan" reklamose ir straipsniuose apie dietas ir fizinius pratimus. Hipotezė. Kontent analizė. Diagramos ir analizė. Apibendrinimai ir išvados.
  Sociologija, analizė(5 puslapiai)
  2007-04-05
 • Kontrolės sistema įmonėje

  Įvadas. Analitinė dalis. Kontrolės apibūdinimas. Gamybos kontrolė. Marketingo kontrolė. Personalo valdymo kontrolė. Finansų ir apskaitos kontrolė. Išvados ir rekomendacijos.
  Vadyba, analizė(12 puslapių)
  2007-02-19
 • Kosmetikos interneto svetainių analizė

  Mažmeninėje prekyboje – kosmetika. Kosmetikos svetainės internete. Tikslas, kuriant svetainę. Į kokius vartotojus orientuotas puslapis. Svetainės turinio kokybė. Dizainas. Navigacija ir vartotojų komunikacija.
  Internetas, analizė(3 puslapiai)
  2006-03-24
 • Kristijono Donelaičio "Metų" pasaulis

  Kristijonas Donelaitis "Metai". Kūrinio aptarimas.
  Lietuvių literatūra, analizė(1 puslapis)
  2006-05-27
 • Krizės intervencijos modelio pritaikymas socialiniame darbe

  Narkotikų prekeivio išpažintis. Krizės intervencjos modelis. Krizės intervencijos modelio socialinio darbo etapai. I etapas. Problemos sprendimo tikslas. Problemos sprendimo uždaviniai. II etapas. Kliento socialinis tinklas. III etapas. Išvados.
  Socialinis darbas, analizė(7 puslapiai)
  2008-11-12
 • Kubos konstitucijos analizė

  Įvadas. Kubos konstitucijos teksto analizė. Žmogaus teisės Kubos konstitucijoje: formalia ir realia. Vykdomosios ir teisminės valdžios aspektai Kubos konstitucijoje: formalia ir realia. Išvados. Išnašos.
  Teisė, analizė(8 puslapiai)
  2008-04-21
Puslapyje rodyti po