Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Architektūra ir dizainas>Kursinis projektas: Kauno Soboro eksterjero restauracija

Kursinis projektas: Kauno Soboro eksterjero restauracija

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960
Aprašymas

Įvadas. I dalis. Suformuluoti projekto pavadinimą (iki 100 ženklų) ir trilypį jo tikslą (kokybinė dalis iki 200 ženklų). Aprašyti projekto produkto (rezultato) sritį. Priskirti projektą atitinkamai klasei, tipui ar rūšiai. Pagrįsti projekto pasirinkimą organizacijos/verslo strategiją. Numatyti projekto gaires ir parengti gairių planą. II DALIS. Įvertinti darbų trukmę ir jų vykdymo seką bei tarpusavio ryšius. Parengti projekto tvarkaraščius (galima pasirinkti vieną kelią). Identifikuoti ir pažymėti diagramose kritinius kelius. Jei jų yra keletas, nurodyti kiekvieno jų prioritetus ir pateikti tokio sprendimo argumentus. III DALIS. Įvertinti ir numatyti išteklius, reikalingus konkretiems darbams atlikti ir pateikti lentelės formoje. Pagal tvarkaraštį atlikti tiesioginių darbo išteklių agregavimą ir pateikti agregavimo diagramą. Pagal poreikį atlikti tvarkaraščio korekcijas ir numatyti kitas išteklių konfliktų sprendimo priemones. Pateikti galutinį suderintą projekto tvarkaraštį su jo darbo išteklių agregavimo diagramą. Įvertinti projekto išlaidas ir parengti projekto biudžetą. Identifikuoti ir įvertinti projekto riziką. Parengti priemonių planą galimiems rizikos įvykių padariniams likviduoti. IV DALIS. Identifikuoti projektų suinteresuotas šalis, įvertinti jų santykį su projektu, interesus ir parengti jų valdymo planą. Išanalizuoti, kokioje organizacinėje aplinkoje vykdomas projektas - pateikti organizacijos valdymo grafinę struktūrą, kurioje matytųsi projekto valdymo struktūra ir jos pavaldumo ryšiai. Pakomentuoti struktūros stipriąsias ir silpnąsias savybes. Suformuoti reikalavimus, keliamus projekto vadovui ir komandos nariams: pageidaujamą išsilavinimą, kvalifikaciją ir patirtį, vaidmenį komandoje ir numatomas pareigas ir įgaliojimus projekto įgyvendinimo metu. V DALIS. Aprašykite projekto priežiūros ir kontrolės sistemą. Parenkite planinę savo projektų kaupiamųjų išlaidų kreivę. Aprašykite projekto kokybės valdymo sistemą. Išvados.

Ištrauka

Kauno Laisvės alėjos ašį išryškinanti Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia yra Kauno architektūrinis paminklas, dvelkiantis senove ir puošnumu, kauniečių vis dar vadinamas Soboru. Tai yra miesto architektūrinis simbolis, traukiantis akį kiekvieno gyventojo, bei šalį aplankančių svečių, turistų iš kitų pasaulio šalių. Šis architektūrinis paminklas turi istorinį amžių – kitais metais švęs 110 metų sukaktį. Todėl yra labai svarbu – išlaikyti šio architektūrinio paminklo unikalumą, jo senovinę vertę.
Projekto tikslas – įvykdyti Soboro eksterjero restauraciją, taip išlaikant pastato istorinę paskirtį bei esamą architektūros stilių.
Šis projektas sudaromas ir numatomas vykdyti ne tik dėl to, kad išlaikyti architektūrinio paminklo unikalumą, bet tuo pačiu kuriant Kauno mieste malonesnę ir gražesnę aplinką, atnaujinant Laisvės alėjos pėsčiųjų dalies dangą bei želdinius, taip puoselėjant Kauno Laisvės alėjos įvaizdį. Tuo tikslu bus patirtas dvigubas sekmės veiksnys – Lietuvos istorinių paminklų unikalumo išlaikymas, Kauno įvaizdžio stiprinimas, daugiau susidomėjusių bei miestą aplankančių turistų.
Projekto įgyvendinimui ir tikslo pasiekimui yra keliami šie uždaviniai:
Kultūros paveldo išsaugojimas;
Kauno Soboro, architektūrinio paminklo, unikalumo išlaikymas restauruojant eksterjerą;
Laisvės alėjos įvaizdžio kūrimas ir stiprinimas;
Prisidėti prie Kauno miesto turizmo skatinimo.

Projekto pavadinimas: Kauno Soboro eksterjero restauracija.
Projektas yra kuriamas siekiant ne tik prisidėti prie kultūros paveldo paminklų išsaugojimo, bet kartu ir kuriant naują Kauno miesto Laivės alėjos įvaizdį. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasArchitektūros ir dizaino kursinis darbas
KategorijaArchitektūra ir dizainas
TipasKursiniai darbai
Apimtis54 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis1.37 MB
Autoriusdeimante
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasR. Adamonienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kursinis projektas Kauno Soboro eksterjero restauracija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 54 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • R. Adamonienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą