Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Kainodara>Kainodaros organizavimas: automobilių dažų gamyba UAB "Eurovistos spalvos"

Kainodaros organizavimas: automobilių dažų gamyba UAB "Eurovistos spalvos"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Įvadas. I dalis. Kainų politika. Kainų politikos rūšys. II dalis. Nagrinėjamos įmonės apibūdinimas. Teisinė įmonės veiklos organizavimo forma. Įmonės komercinės – ūkinės veiklos aprašymas. Produktų realizavimo rinkų analizė. Šakos, kurioje veikia įmonė trumpas apibūdinimas. Šakos identifikavimas ir įmonės konkurentai bei jų rinkos dalys. Nagrinėjamos įmonės prekės kainos nustatymo principai. Kainodaros metodo identifikavimas. Įmonės gaminio kainos skaičiavimas. Produkto pardavimo vartotojui kainos nustatymas. Eksporto kainų skaičiavimas. Optimalaus kainų lygio nustatymas. Esama įmonės kainodaros strategija, taikomos kainų nuolaidos. Išvados.

Ištrauka

Prekė patenka vartotojui per mainų procesą. Santykis, kuriuo prekės mainomos viena į kitą ir kuris išreikštas pinigais, yra kaina. Tarpininkaujant kainai, vyksta prekių mainai. Todėl kaina yra pagrindinis viso prekinio ūkio reguliatorius. Prekių kainų svyravimai nulemia tai, kad gamyba vyktų remiantis paklausa. Kainų nustatymas – tai uždavinys, kurį sprendžia visos be išimties organizacijos. Nors nuo šio uždavinio sprendimo labai priklauso organizacijos veiklos rezultatai, jose kainodarai skiriama žymiai mažiau dėmesio nei produktui, paskirstymui ar rėmimui. Kaina yra lygiavertis marketingo komplekso elementas, tačiau jos svarba organizacijos sėkmei dažnai nesuvokiama. Kainų politika - tai vadovavimas firmos kainų nustatymo veiklai. Ji remiasi svarbiausiais principais ir taisyklėmis, kurias firma naudoja siekdama gauti maksimalų pelną ir garantuoti prekių konkurencingumą rinkoje.
Kiekviena firma privalo rengti savo kainų politiką, išmokti savarankiškai nustatyti rinkos kainas, gaminamai ir parduodamai produkcijai. Kainodaros problemos ekonomikoje visada buvo gana sudėtingos ir nepakankamai ištirtos, o kainos - labai svarbus socialinių ir ekonominių santykių elementas.
Daugelyje bendrovių kainodaros veikla nėra vykdoma gerai, nes dažniausios klaidos būna tokios: kainodara yra per daug orientuojama į sąnaudas, kainos neperžiūrimus atsižvelgiant į pokyčius rinkoje, nepaisoma kitų rinkodaros komplekso elementų, kainos nepakankamai diferencijuojamos atsižvelgiant į skirtinga produktų savybes, nevienodus rinkos segmentus ar pirkimo situacijas. Kiekviena įmonė įvairiai sprendžia kainodaros problemas. Mažose įmonė kainas paprastai nustato aukščiausioji vadovybė, o stambiose kompanijose kainodaros problemos pavestos kainodaros skyriui.
Mano kursinio darbo tikslas yra išanalizuoti literatūroje pateiktas kainodaros strategijas, jų nustatymą ir valdymą, kainų nustatymo tikslus ir metodus, kainų kalkuliavimo ypatumus ir konkrečios įmonės pavyzdžiu parodyti kaip teoriniai dalykai yra pritaikomi praktikoje.
Darbo uždaviniai yra išsiaiškinti kainų politikos esmę, nagrinėjamos įmonės prekės kainos nustatymo principus, taikomas kainų nuolaidas.
Darbo objektas yra UAB " Eurovistos spalvos" ,gaminanti automobilinius dažus ir visus dažymui reikalingus priedus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-12-14
DalykasKainodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara >  Kainodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai10 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis88.29 KB
AutoriusVilma
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2004 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/Dėstytojasdoc.dr. A. Miečinskienė
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kainodaros organizavimas automobiliu dazu gamyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • doc.dr. A. Miečinskienė
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą