Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Civilinė teisė>Autoriaus asmeninės teisės. Administracinis teisės pažeidimas: miško paklotės naikinimas

Autoriaus asmeninės teisės. Administracinis teisės pažeidimas: miško paklotės naikinimas

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Autoriaus asmeninės neturtinės ir asmeninės turtinės teisės. Savavališkas miško paklotės naikinimas, žalojimas ar rinkimas. Įvadas. Tikslas yra aptarti autoriaus asmenines neturtines ir asmenines turtines teises bei išanalizuoti administracinio teisės pažeidimo sudėtį savavališko miško paklotės naikinimo, žalojimo ar rinkimo atveju. Autoriaus asmeninės neturtinės ir asmeninės. Turtinės teisės. Autoriaus sąvoka. Autorių teisių objektai ir subjektai. Autorių teisių apsauga. Autoriaus asmenines neturtines teises. Autoriaus asmenines turtinės teises. Autoriaus turtinių teisių apribojimai. Autorių turtinių teisių ir neturtinių teisių galiojimas. Savavališkas miško paklotės naikinimas, žalojimas ar rinkimas.

Ištrauka

Asmuo, sukūręs nematerialų objektą (kūrinį, išradimą, dizainą ir kt.), įgyja intelektinės nuosavybės teises į savo kūrinio darbo rezultatą. Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos steigimo konvencijos 2 straipsnyje nustatyta, kad intelektinę nuosavybę sudaro teisės į: literatūros, meno ir mokslo kūrinius; atlikėjų atlikimo veiklą, garso įrašus ir televizijos laidas; išradimus visose žmogaus veiklos srityse; mokslo išradimus; pramoninį dizainą; prekių ženklus, aptarnavimo ženklus, firmų pavadinimus ir komercinius žyminius; apsaugą nuo nesąžiningos konkurencijos, taip pat visas kitas teises, susijusias su intelektine veikla gamybos, mokslo, literatūros ir meno srityse (Lietuvos teisės pagrindai, 2004, p. 238).
Intelektinės teisės yra skirstomos į autorių teises, gretutines teises ir pramoninę nuosavybę. Šio darbo 1 dalyje bus nagrinėjamos tik autorių asmeninės neturtinės ir asmeninės turtinės teisės, na o 2 dalyje bus analizuojama teisės pažeidimo "Savavališkas miško paklotės naikinimas, žalojimas ar rinkimas" sudėtis.
Taigi, šio darbo:
Tikslas yra aptarti autoriaus asmenines neturtines ir asmenines turtines teises bei išanalizuoti administracinio teisės pažeidimo sudėtį savavališko miško paklotės naikinimo, žalojimo ar rinkimo atveju.
Uždaviniai:
• Pateikti teorinę medžiagą apie autoriaus asmenines neturtines ir asmenines turtines teises;
• Išsiaiškinti administracinio teisės pažeidimo sąvoką ir pagrindinius elementus;
• Išanalizuoti savavališką miško paklotės naikinimą, žalojimą ar rinkimą kaip administracinį teisės pažeidimą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasCivilinės teisės kursinis darbas
KategorijaTeisė >  Civilinė teisė
TipasKursiniai darbai
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai6 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis23.47 KB
Autoriusdaiva
Viso autoriaus darbų7 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasR. Putinas
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Autoriaus asmenines teises. Administracinis teises pazeidimas misko paklotes naikinimas [speros.lt].doc
 

Komentarai

  • 2021-01-11 IP: 84.15.188.129
    Diana sako

    Man neduoda parsisiusti darbo?Kdl?

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 10 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • R. Putinas
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą