Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Komunikacija>Dalykinis bendravimas su Vokietija

Dalykinis bendravimas su Vokietija

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Anotacija. Tikslas: surinkti ir pateikti informaciją apie dalykinio bendravimo su Vokietijos verslo atstovais ypatumus. Įvadas. Komunikacija. Tarpkultūrinė komunikacija. Kaip įveikti kultūrų įvairovę. Kalba. Neverbalinis bendravimas. Sveikinimasis ir bendravimas. Formalumas, autoritetas, hierarchija. Formalumas. Autoriteto, vadovavimo ir darbo tvarkos samprata. Hierarchija ir sutarimas. Bendradarbiavimas. Verslo etiketas. Išvados.

Ištrauka

Referate "Dalykinio bendravimo su Vokietijos partneriais ypatumai" nagrinėjami pagrindiniai Vokietijos kultūros bruožai, bendravimo, elgesio manieros, dalykinio bendravimo su Vokietijos verslo partneriais ypatumai. Manau, kad svarbu prieš susitinkant su kitos kultūros atstovais žinoti šį ta apie jų kultūrą, tuomet paprasčiau nuspėti jų elgesį ar lengviau suprasti tam tikrus jų sprendimus.

Darbo tikslas: surinkti ir pateikti informaciją apie dalykinio bendravimo su Vokietijos verslo atstovais ypatumus.

Darbo turinys: komunikacijos ir tarpkultūrinės komunikacijos, kalbos svarba; neverbalinio bendravimo, formalumo ypatumai, autoriteto svarba, vadovavimo ir darbo tvarkos samprata, hierarchijos ir sutarimo, bendradarbiavimo bei verslo etiketo Vokietijoje ypatumai.

Darbe naudota literatūra: mokslinė literatūra apie dalykinį bendravimą, bendradarbiavimą su užsienio šalimis.


Tarptautinio verslo veteranai žino, jog nėra dviejų derybininkų, kurie elgtųsi visiškai vienodai, net jei abu priklauso tai pačiai kultūrai. Vis dėlto, nepaisant gausybės individualių skirtumų, tarptautinio verslo derybininkai suvokia, kad jų darbas bus efektyvesnis, jeigu jie apskritai galės numatyti savo partnerių iš kitų šalių veiksmus ir reakcijas. Lengviau įveiks jaudulį ir giliau įsigilins į aptariamus reikalus tie rinkodarininkai ir vadybininkai, kurie numatys, kaip reaguos ir kokių veiksmų imsis derybų partneriai.
Teisinė sistema yra aukščiausiai išvystyta socialinės tvarkos išraiškos forma; tačiau žmonių elgesį nulemia ir daugelis kitų neteisinių normų, kurioms priklauso moralė ir tai , ką lotyniškai vadiname mores- papročiai, etiketas ir mada. Kai kurie autoriai linkę svarbiausiais teisės ir moralės normas sieti su aukštesniais antižmogiškais principais, tačiau šias ir visas kitas normas galima laikyti racionalia socialinių poreikių išraiška. Visuomenės skiriasi savo tolerancija žmonių elgesio įvairove ir reikšme, kurią teikia prisitaikymui. Apskritai socialinės normos svarba yra išreiškiama tomis baudžiamomis priemonėmis, kurių imamasi, kai taisyklės sulaužomos. Jei normos nėra socialiai svarbios, jas pažeidus pakanka nedidelio socialinio nepritarimo.
Gana paprasti skirtumai paaiškina kur kas sudėtingesnes normų, reguliuojančių valstybių elgesį, prigimtį. Valstybių vidaus visuomenė, pagal apibrėžimą, įgyvendina fundamentalią socialinę sutartį, be kurios jos iš viso nebūtų galėję susikurti arba iširtų. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-10-21
DalykasKomunikacijos referatas
KategorijaKomunikacija
TipasReferatai
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis30.67 KB
Autoriuskrjurkyn
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasChreptavičienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Dalykinis bendravimas su Vokietija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 19 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Chreptavičienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą