Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Programos>Žingsninio variklio schemos modeliavimas su programų paketu Proteus 6 Professional

Žingsninio variklio schemos modeliavimas su programų paketu Proteus 6 Professional

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960
Aprašymas

Anotacija. Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Analitinė dalis. Užduoties analizė. Proteus 6 Professional programų paketas. Programos Isis 6 Professional aprašymas. Programos Ares 6 Professional aprašymas. Isis 6 Professional ir Ares 6 Professional tarpusavio sąsajos. Schemotechninė dalis. Žingsninio variklio valdymo mazgo principinės elektros schemos analizė, veikimo principo, pakopų ir elementų paskirties paaiškinimas. Eksperimentinė dalis. Schemos modeliavimas Isis 6 Profesional programa. Spausdintinės plokštės modeliavimas. Žingsninio variklio valdymo programa. Darbo rezultatų apibendrinimas. Išvados.

Ištrauka

Prietaisų schemų projektavimui, naudojamos įvairios projektavimo priemonės. Pati paprasčiausias būdas projektuoti, brėžinius braižyti ranka, bet kai kurios schemos yra sudėtingos ir jų braižymas taip pat. Schemų projektavimui palengvinti naudojamos specializuotos programos. Nesudėtiną schemą galima pasibraižyti piešimo programomis. Schemų projektavimui galima naudoti Microsoft Visio, Multisim, ElectronicWorkBench, P-Cad programų paketą, Proteus 6 Professional programų paketą ir dar daugelį kitų programų. Programos pasirinkimas priklauso ir nuo to ko jūs norite, ar tik nubraižyti schemą, ar ją nubraižius ir modeliuoti... Ne visos programos ar programų paketai įgalina įgyvendinti visus jūsų norus.
Aš savo programos modeliavimui naudoju programų paketą Proteus 6 Professional, nes jis tenkina mano visus norus. Su šiuo paketu aš galiu, nubraižyti schemą, ją modeliuoti ir pagaminti spausdintinės plokštės brėžinius. Šiame darbe bus aprašoma, kaip naudojantis Proteus 6 Professional programų paketu dirbama ir kaip modeliuojama konkreti schema. Šiuo atveju bus modeliuojama žingsninio variklio valdymo schema.

Šiame darbe naudojami dviejų tipų informacijos šaltiniai, knygos ir internetiniai. Pirmasis informacijos šaltinis kuriuo pasinaudojau, tai www.labcenter.co.uk, šio puslapio pagalba sužinojau apie programą, kurią panaudojau schemos projektavimui.
Toliau susipažinau su mikrovaldikliu PIC16F84 ir jo programavimu. Pirmieji mano šaltiniai iš kurių sužinojau mikrovaldiklio sandara ir įpatumus, buvo knygos: Pleskas S. PIC16F84 mikrovaldiklis ir Dragan A. ir Nebojsa M. The PIC microcontrollers. Toliau šių knygų pagalba susipažinau su PIC programavimu. Kadangi šios informacijos neužteko, teko pasinaudoti internetiniais šaltiniais. Naudojausi šiais internetiniai puslapiais: www.grennan.com/picprog/,
www.ubasics.com/adam/pic/picprog.html, www.interq.or.jp/japan/se-inoue/e_pic2.htm,
hem.passagen.se/communication/870.html, www.quasarelectronics.com/3081.htm, šių internetinių puslapių pagalba pagilinau žinias apie mikrovaldiklį ir jo programavimą. Kai kuri informacija buvo gana sunkiai suprantama, nes šie šaltiniai yra anglų kalba. Nemažai žinių panaudojau aprašydamas žingsnio variklio valdymo programą.
Toliau susipažinau su objektu kurį turėsiu valdyti. Šiam tikslui, panaudojau informacijos šaltinius, kuriuose aprašomas žingsninis variklis ir jo valdymas. Problema iškilusi su informacijos šaltiniais, tai, kad jie visi parašyti anglų kalba. Iš www.aaroncake.net/circuits/stepper.htm ir
www.doc.ic.ac.uk/~ih/doc/stepper/ , informaciją panaudojau aprašydamas principinę schemą. Šiuose šaltiniuose radau žingsninio variklio valdymo schemas ir kur jos naudojamos.
www.eio.com/stepindx.htm, www.steppercontrol.com/, šaltiniai kurių pagalba pagilinau žinias apie žingsninio variklio valdymą ir kokias galimybes suteikia įvairios valdymo schemos ir kur ir kokiu atveju geriausiai jas naudoti.
Paskutinė problema kurią sprendžiau, tai darbo apiforminimas. Šiam tikslui pasinaudojau: Vaitkuvienė I. Metodiniai nurodymai. Tenai aprašytas aiškinamojo rašto ir brėžinių apiforminimas, kai kurie dalykai netiko mano kursiniam darbui, nes knyga skirta diplominio darbo įforminimui. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-05-12
DalykasProgramų kursinis darbas
KategorijaInformatika >  Programos
TipasKursiniai darbai
Apimtis58 puslapiai 
Literatūros šaltiniai13
Dydis1.65 MB
AutoriusRima
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Failo pavadinimasMicrosoft Word Zingsninio variklio schemos modeliavimas su programu paketu Proteus 6 Professional [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą