Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Asmenybės psichologija>Individualios planavimo galimybės (6)

Individualios planavimo galimybės (6)

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Dienos planavimas, planų vykdymas. Planavimo pliusai ir minusai. Pirma diena. Antra diena. Trečia diena. Ketvirta diena. Penkta diena. Analizė.

Ištrauka

Numatyti darbai:
• Nueiti i darbą.
• Grįžęs iš darbo, sutvarkyti kambarius ir paruošti vakarienę.

Planuoju atsikelti 8 valandą (nes darbe turiu būti 10h). Pasigaminsiu pusryčius, apsiprausiu, nueisiu į parduotuvę nupirkti maisto produktų, kad galėčiau tinkamai paruošti pusryčiaus sau ir sesei. Darbą turėčiau baigti 21valandą.
Sesė jau senai reikalavo, kad sutvarkyčiau kambarius ir paruoščiau vakarienę, kai grįš iš darbo. Pirmiausia išsiurbsiu kambarius, nuvalysiu dulkes, paklosiu lovas, kad man ir sesei būtų malonu vakarieniauti.

Įvykdysiu numatytus darbus, nes:
• Troleibusai iki darbo vietos važinėja kas 10min.
• Žadintuvas niekados manęs neapvylė ir visąlaik suskamba laiku.
• Sutvarkysiu kambarius, nes sesė manęs to reikalauja (ji visados tvarkydavo).

Kaip klostėsi numatyti planai:

Žadintuvas suskambo 8 valandą, tačiau nusprendžiau dar puse valandos pamiegoti, nes buvau pavargęs po vakar darbų. Iš lovos išsiritau 8:30h. Buvau žvalus ir geros nuotaikos. Suspėjau apsiprausti, nulėkti iki parduotuvės, kad galėčiau pagaminti skanius pusryčius sau ir sesei. Pastebėjau, kad visa tai padariau labai greitai (pavalgiau ir apsiprausiau), tai nusprendžiau pradėt tvarkyt kambarius, kad vakare neliktų per daugiausiai darbo. Po kiek laiko išlėkiau į darbą, nes galvojau, kad pavėluosiu, tačiau atėjau laiku su nuostabia rytine nuotaika.
Darbe nebuvo per daugiausiai darbo ir direktorė paleido mane ankščiau namo. Grįžęs namo pastebėjau, kad dar turiu 3 valandas iki tol, kol sesė sugrįš iš darbo. Tai nusprendžiau, jeigu paskubėsiu greičiau atlikti namų ruošos darbus ir pagaminti vakarienę, tuomet turėsiu laisvo laiko ir galėsiu eit susitikt su draugais. Gerai, kad iš pat ryto buvau pradėjęs tvarkytis kambarius, nes per tas tris likusias valandas, tai abejoju ar būčiau suspėjęs visus namus sutvarkyti ir paruošti vakarienę. Po darbo buvau nusilpęs ir nuotaika nebuvo pakili, todėl kambarius sutvarkiau neskubėdamas. Pastebėjau, kad iki sesės grįžimo liko tik viena valanda. Skubėjau nuskusti bulves ir jas iškepti, per tą laiką padariau salotas - sesės mėgstamiausias - ir užkaičiau vandenį dešrelėms virti. Viską suspėjau padaryt ir savim likau labai patenkintas. Sesė buvo labai nustebus, kad aš galėjau visa tai padaryti, ji tikėjos, kad nebūsiu nieko suspėjęs, tačiau pasistengęs viską galiu suspėti ir įveikti. Mes vakarieniavome sutvarkytuose kambariuose, sesė manimi didžiavosi. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-05-13
DalykasAsmenybės psichologijos namų darbas
KategorijaPsichologija >  Asmenybės psichologija
TipasNamų darbai
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai1
Dydis14.83 KB
AutoriusJulius
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasGribačiauskienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Individualios planavimo galimybes (6) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 9 puslapiai 
  • Kauno kolegija / 1 Klasė/kursas
  • Gribačiauskienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą