Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Statistika>Ekonominė statistika>Žemės sklypų, esančių Trakų rajone, pasiūla

Žemės sklypų, esančių Trakų rajone, pasiūla

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233
Aprašymas

Įvadas. Zonos aprašymas. Tikimybinių skirstinių charakteristikos ir skirstinių tinkamumo nagrinėjimas. Lognormalinis tikimybinis skirstinys. Loglogistinis tikimybinis skirstinys. Didžiausių ekstremalių reikšmių tikimybinis skirstinys. Logistinis tikimybinis skirstinys. Veibulo tikimybinis skirstinys. Gama tikimybinis skirstinys. Išvados. Priedas. Darbas iliustruotas diagramomis ir paveikslėliais.

Ištrauka

Šiame darbe aš nagrinėjau žemės sklypų (žemės paskirtis – namų valda), esančių Trakų rajone (zonoje 52.10) pasiūlą.
Trakų rajono plotas 120.274 ha. Jame gyvena 38.2 tūkst. gyventojų. Rajono administracijos centras - Trakai (6 142 gyventojų, plotas - 1152 ha), įsikūręs 28 km į vakarus nuo Vilniaus. Rajone yra apie 200 ežerų, yra įsteigti Trakų istorinis nacionalinis ir Aukštadvario regioninis parkai. Trakų istorinis nacionalinis parkas įkurtas 1991 m., siekiant išsaugoti Trakus kaip Lietuvos valstybingumo centrą su jo autentiška gamtine aplinka. Tai vienintelis istorinis nacionalinis parkas ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.
Klabant apie sklypų kainas Trakų rajone, pagal VĮ "Registrų centras" tyrimus Vidurio Lietuvoje vyrauja pakankamai aukštos žemės kainos nuo kurių nedaug atsilieka ir Trakų rajonas ir kiti gretimi rajonai. Už gero našumo, patraukliose vietose esančią žemę čia mokama 2,5-3 tūkst. Lt/a. Kaip matome, didžiausios kainos yra aplink didmesčius priklausomai nuo atstumo. Iš žemėlapio matyti, jog dalis Trakų rajono yra zonoje (arčiau sostinės), kurioje ypač aukštos kainos, kita gi, didžiausia dalis yra zonoje, kur žymiai mažesnės kainos.

Kaip jau minėjau, buvo nagrinėjama zona 52.10, kurioje yra galimi žymūs kainų svyravimai priklausomai nuo sklypo vietos, kainos pagal VĮ "Registrų centras" tyrimus gali skirtis net 60% tarp didžiausios ir mažiausios, priklausomai nuo to ar sklypas yra netoli ežero arba jei į jo plotą įeina dalis pakrantės arba jei tai tiesiog našus žemės sklypas, esantis geroje ir gražioje vietoje, tačiau toliau nuo vandens telkinių. Atsižvelgiant į tai aš nenorėjau daryti "mišrainės" ir todėl išnagrinėjau tų sklypų pasiūlos kainas, kurie yra geroje vietoje, tačiau tolėliau nuo vandens telkinių bei kurių žemė yra naši. Galima sakyti, jog šie duomenys, tai lyg termomenro vidurkis, kurių pagalba galima lengvai surasti kraštinių kainų reikšmes, tai yra žengti 30% (kodėl tiek, paminima viršuje) į vieną ar kitą reikiamą pusę. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-06-11
DalykasEkonominės statistikos kursinis darbas
KategorijaStatistika >  Ekonominė statistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis32 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis714.7 KB
AutoriusElla
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Zemes sklypu esanciu Traku rajone pasiula [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 32 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą