Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Programos>Šiaulių regiono turizmo informacinio centro administravimo programinė įranga

Šiaulių regiono turizmo informacinio centro administravimo programinė įranga

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Nagrinėjamos temos problematika. Tikslas. Uždaviniai. Veiklos apžvalga. Analitinė apžvalga. Turizmo srities situacijos analizė. Informacinių technologijų (bazės ir tinklo) plėtotė. Esamas rodiklis. Planuojamas rezultatas. Apžvalga. Technologijos ir realizavimo metodai. PHP. Reikalavimų specifikacija. Duomenų srautų diagramos: aukščiausio, nulinio ir pirmo lygmens. Aukščiausio lygmens. Nulinio lygmens. Pirmo lygmens. TIC duomenų bazės struktūra. Panaudojimo atvejų diagrama. Realizacijos aprašymas. Rekomendacijos produkto vystymui. Išvados.

Ištrauka

Šiuolaikinės visuomenės jau nebeįmanoma įsivaizduotį be interneto ir kitų informacinių technologijų. Besiplečiantis internetas užima vis didesnę žmogaus gyvenimo dalį, kartu suteikdamas naujas galimybes. Tarp jų didžiąją dalį užima visuomenės informavimo priemones, tai aktualu visuomenei, turi būti pateikta panaudojus šiuolaikiškiausias,
patikimiausias bei sparčiausias interneto technologijas. Tarp populiariausių šiuo metu yra : XML, PHP, CGI, Perl, MySQL, PostgreSQL, Java Script ir kitos. Kiekviena iš jų turi kaip privalumų taip ir trūkumų. Tačiau nežiūrint į tai, kiekvienu konkrečiu atvėju gali būti pritaikyta ta technologija, kuri labiausiai atitinka keliamus reikalavimus.
Šiuo metu informacijos poreikis yra sparčiai didėjantis ir apima beveik visas žmonių gyvenimo sritis įskaitant ir turizmą, kur informacija turi ypatinga reikšmę. Todėl ji privalo būti pateikiama ir atnaujinama operatyviai, tačiau tuo pat metu būti prieinama kiek įmanoma didesniam vartotojų skaičiui. Sprendžiant šį uždavinį yra taikomos visos efektyviausios žinomos priemonės. Potencialiam vartotojui turi būti suteikiama paprasta ir aiški informacija apie visas vietas ar renginius kurie gali jį bent kiek sudominti. Bet kokiu atveju tai bus dinaminė informacija kuri bus jei nepastoviai tai bent reguliariai atnaujinama, todėl šiam tikslui pasiekti bus panaudotos tam skirtos priemonės, tarp jų : HTML, PHP, MySQL. Jų privalumas tame, kad jos veikia atviro kodo principu ir suteikia nepriklausomybę nuo finansinių galimybių, tuo pat metu beveik nenusileidžiant, o kai kuriais atvejais netgi aplenkiant mokamus analogus.
Šiaulių regiono turizmo informacinio centro admistravimo programinės įrangos paskirtis – palengvinti ir ženkliai supaprastinti informacinių sistemų plėtojimą ir valdymą, tuo pat metu nereikalaujant iš vartotojo-administratoriaus įpatingų informacinių technologijų srities žinių.
1.2 Tikslas
Sukurti Šiaulių regiono turizmo informacinio centro admistravimo programinę įrangą .
1.3 Uždaviniai
1. Išanalizuoti susijusios tematikos internetinius tiklapius, išskirti jų privalumus ir trūkumus.
2. Sukurti Šiaulių regiono turizmo informacinio centro programinės įrangos vartotojišką sąsają, kuri butų patogi navigacijos požiūrių.
3. Sukurti Šiaulių regiono turizmo informacinio centro admistravimo programinę įrangą, kuri būtų patogi iš administratoriaus pusės.
4. Ištestuoti turimą programinę įrangą realioje darbo aplinkoje bei pašalinti testavimo metu išaiškėjusius trūkumus ir klaidas.
5. Galutinai suderinti programinę irangą ir paruošti ją darbui. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasProgramų kursinis darbas
KategorijaInformatika >  Programos
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis519.54 KB
AutoriusJustas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasA. Slotkienė
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word turizmo informacinio centro administravimo programine iranga [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 23 puslapiai 
  • Šiaulių Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • A. Slotkienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą