Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>Interneto paieškų sistemos

Interneto paieškų sistemos

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Įvadas. Teorinė dalis. Interneto paieškos sistemų apžvalga. Interneto paieškos sistemų galimybių detalus nagrinėjimas. "Omni" paieškos sistema. "Excite" paieškos sistema. Analitinė dalis. Nagrinėjama tema: "Tarptautiniai valiutos fondai". Darbo temos pagrindimas, temos aktualumas. Tikslas – surasti internete ir pateikti išsamią informaciją apie tarptautinius valiutos fondus bei ryšį su Lietuva. Uždaviniai. Paieškos atlikimo būdai. Temos aprašymas. Apibendrinimas. Išvados. Darbas iliustruotas paveikslėliais.

Ištrauka

Individualus namų darbas sudarytas iš šių pagrindinių dalių:
Pirmoji dalis yra teorinė. Joje trumpai apžvelgiama Internet paieškų sistemos, galimybės, principai, taip pat labai glaustai išvardinti paieškos sistemų privalumai ir trūkumai.
Antroji dalis yra sudaryta iš detalaus dviejų internet paieškos sistemų nagrinėjimo. Pristatoma detalios tarptautinės paieškos http://www.excite.com/my.jsp bei lietuviškos (nacionalinės) paieškos sistemos http://www.omni.lt galimybėmis.
Trečioji dalis - analitinė. Joje susirandu informaciją savo individualaus darbo temai: "Tarptautiniai valiutos fondai". Čia išdėstau savo temos aktualumą šiomis dienomis, išsikeliu tikslus ir uždavinius, aprašau temą bei padarau apibendrinimą.
Ketvirtoje dalyje pateikiau išvadas, tik iš darbo temos t.y. ir/ar ir kaip pavyko atsakyti į keliamus darbo tikslus, uždavinius, ką naujai pastebėjau, įvertinau ir kaip buvo naudinga ar ne.
Penktoje dalyje pateikiau naudotos literatūros sąrašą bei priedus pirminiai originalo kalba (anglų) šaltiniai.

Daugelis paieškų sistemų šiandien yra tapę elektroninės informacijos vartais: ieško informacijos ne tik pasaulinio voratinklio tekstinės informacijos puslapiuose, bet ir vaizdo bei garso įrašų archyvuose, naujienų grupėse, teikia elektroninio pašto paslaugas, siūlo prekių elektroninėse parduotuvėse, verslo partnerių – geltonuosiuose puslapiuose ir t. t. Reikiamą informaciją Internete norime rasti sugaišdami kaip galima mažiau laiko nors nežinome tikslaus internetinio adreso. Tam reikalingi paieškos pagalbininkai – paieškos sistemos. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInterneto kursinis darbas
KategorijaInformatika >  Internetas
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis341.8 KB
Autoriusodetute
Viso autoriaus darbų7 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasGaršva
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Interneto paiesku sistemos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Vilniaus Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Garšva
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą