Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Pramonė ir gamyba>Veleno savikainos skaičiavimas

Veleno savikainos skaičiavimas

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Kursinio projekto užduotis: Veleno 6P80G.20.023 savikainos skaičiavimas. Įvadas. Detalės charakteristika ir prognozuojama pardavimų apimtis. Išlaidos pagrindinėms medžiagoms. Gamybinių darbininkų darbo užmokestis su atskaitymais socialiniam draudimui. Išlaidos pagalbinėms medžiagoms. Pagalbinių darbininkų darbo užmokestis su atskaitymais socialiniam draudimui. Techninių darbuotojų ir tarnautojų atlyginimas su atskaitymais socialiniam draudimui. Gamybinių įrenginių nusidėvėjimas. Gamybinių pastatų nusidėvėjimas. Paslaugų apmokėjimas. Išlaidos komunaliniams aptarnavimams. Pardavimų išlaidos. Bendros ir administracinės išlaidos. Detalės savikainos kalkuliacija. Savikainos sektorinė struktūrinė diagrama. Lūžio taško grafikas. Reziumė. Išvados. Priedas (1). Darbas iliustruotas lentelėmis ir grafikais.

Ištrauka

Mašinų gamyba jau senai buvo išvystyta daugelyje šalių. Ji nuolat plečiasi ir tobulėja sparčiais tempais. Mašinų gamybos išsivystymo laipsnis nulėmė tai, kad gamybiniai procesai buvo pradėti intensyviai nagrinėti. Mašinų gamyboje labai svarbu nustatyti ir parinkti ne tik geriausius, bet ir našiausius įrenginius bei įtaisus. Taip pat yra svarbi ir ekonominė mašinų gamybos dalis. Ekonominėje dalyje nagrinėjama, koks ruošinys turi būti panaudotas detalių ganybai, kuris būtų artimas detalės formai, kad būtų įmanoma išvengti kuo mažesnės detalės atliekų masės.

Detalės pavadinimas Velenas; detalės numeris – 6P80G.20.023; gaminio pavadinimas- negaliu nustatyti, nes neturiu daugiau duomenų; detalės paskirtis –Perduoti sukimo momentą; detalės konstrukcija – sukinių tipo detalė.
Išanalizuoju detalės konstrukciją: detalės forma – nesudėtinga; detalės dydis 40x312(mm); detalės masė –2,34 kg; brėžinio mastelis 1:1.išorinių ir vidinių paviršių matmenų tikslumą, šiurkštumą,- 30js6;40g5;25js6;.Ra0,4; Ra0,8; Ra3,2;išorinių ir vidinių paviršių geometrinės formos reikalavimus; Cilindriškumas 0,007; paviršių tarpusavio padėties reikalavimus: mušimas 0,1; simetriškumas 0,01; detalės paviršių kietumą,- 49...57HRC; detalės paviršių padengimą,-;medžiagos, iš kurios pagaminta detalė, cheminę sudėtį, mechanines savybes. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-03-20
DalykasPramonės ir gamybos kursinis darbas
KategorijaPramonė ir gamyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis96.07 KB
AutoriusGiedrius
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasLekt.L. Gočelkienė
Švietimo institucijaVilniaus technologijų ir dizaino kolegija
FakultetasTechnikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Veleno savikainos skaiciavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 16 puslapių 
  • Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Lekt.L. Gočelkienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą