Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Laivininkystė>Laivybos praktika: laivų agentavimo paslaugos UAB "Navigare"

Laivybos praktika: laivų agentavimo paslaugos UAB "Navigare"

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. UAB "Navigare" veiklos parašymas. UAB "Navigare" uosto agento darbo specifika. UAB "Navigare" uosto agento pareigos. Keleivinio laivo agentavimas. Pranešimai prieš laivui atplaukiant. Laivo atplaukimo registravimas. Laivo išplaukimo registravimas. UAB "Navigare" fiderinės linijos agento pareigos. Konteinerinės fiderinės linijos agentavimas. Išvados.

Ištrauka

Agentavimas – viena iš svarbiausių jūrinio verslo sudedamųjų dalių. Agentavimo įmonės tai tarpininkas tarp laivo (laivo kapitonas, laivo savininkas) ir uosto (su valstybės įstatymais). Agentas turi glaudžiai bendradarbiauti su visomis uosto valdymo struktūromis bei gerai išmanyti valstybės įstatymus.
Laivybos praktiką atlikau UAB "Navigare". Šios praktikos tiklai buvo susipažinti su įmonės veikla, pabendrauti su pagrindinėmis valstybinėmis isnstitucijomis, susipažinti su pagrindiniais laivo agentavimo dokumentais.
UAB "Navigare"- agentavimo bendrovė, įkurta 1999 m. Ši įmonė yra Lietuvos laivybos makletių ir agentų asociacijos narė (LLMAA). Asociacijos siekis - ugdyti jūrines tradicijas, puoselėti Lietuvos jūrinio verslo rinką, tarptautinėje rinkoje kurti patrauklų jūrinės valstybės įvaizdį. Asociacija įkurta 1995 metų spalio 18 dieną. Ji vienija penkiasdešimt bendrovių, užsiimančių jūriniu verslu, tai yra laivų agentavimu, frachtavimu, valdymu, buksyravimu, tiekimu į laivus, krovinių ekspedijavimu, laivų įgulų formavimu.
Asociacija koordinuoja savo narių veiklą, siekia ugdyti jūrinės valstybės tradicijas, puoselėti jūrinio verslo rinką, kelia asociacijos narių profesinį lygį, gina jų interesus.
Lietuvos laivybos maklerių ir agentų asociacija yra tarptautinės laivų ir agentų federacijos FONASBA, vienijančios 45 šalių atstovus, narė.
UAB "Navigare" teikia paslaugas atidžiai stebint rinkos tendencijas ir gerinant paslaugų kokybę. Siekiame stiprinti klientų pasitikėjimą bei padėti jiems siekiant jų tikslų. Kompanija siekia suspėti su laiku ir nuolat gerinti savo paslaugas, užtikrinančias laivybos pramonės šakos reikalavimus. Įmonės tikslas yra suteikti savo atstovaujamiesiems klientams patikimą bei kvalifikuotą jų laivų aptarnavimą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-03-03
DalykasLaivininkystės praktikos ataskaita
KategorijaTransportas ir logistika >  Laivininkystė
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis19.11 KB
AutoriusMilda
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasMickienė
Švietimo institucijaLietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Laivybos praktika laivu agentavimo paslaugos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 9 puslapiai 
  • Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla / 3 Klasė/kursas
  • Mickienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą