Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Skaitmeninės reklaminės spaudos įranga

Skaitmeninės reklaminės spaudos įranga

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Kas yra skaitmeninis spausdinimas. Samprata. Kuo pranašesnis už įprastą ofsetą. Technologinis procesas. Čiurkšliniai spaudos įrenginiai. Ištisinės rašalo čiurkšlės technologija. Pertraukiamos rašalo čiurkšlės technologija. Terminė rašalo formavimo technologija. Pjezoelektrinė rašalo formavimo technologija. Elektrostatinė rašalo formavimo technologija. Sandara. Charakteristikos. Rašalai. Kitos charakteristikos. Skaitmeninių bylų ruošimas skaitmeninei spaudai. Išvados. Darbas iliustruotas paveikslėliais.

Ištrauka

Siekiant sutrumpinti kelią nuo idėjos sukūrimo iki jos realizavimo, labai išpopuliarėjo skaitmeninis spaudos būdas. Šis procesas yra daug paprastesnis: duomenys nusiunčiami į spausdinimo įtaisą be tarpinių operacijų ir gaunamas atspaudas. Skaitmeninė spaudos mašina formuoja vaizdą tiesiog iš skaitmeninio aprašo, nereikia gaminti fotoformų, spaudos formų.
Skaitmeninė spauda dažniausiai praverčia, kai norime pamatyti kontrolinį atspaudą (nors spalvų neatitikimas spausdinant skaitmenine mašina yra iki 10%).
Šio darbo tikslas - išanalizuoti skaitmeninės reklaminės spaudos įrangą, t.y. jos technologinį procesą ir sandarą, taip pat pabandysiu išanalizuoti skaitmeninės reklamos įrangos pasiūlą Lietuvoje – pasirinkimą ir kas įtakoja kainų skirtumą. Šiai dienai skaitmeninės spaudos įranga yra sparčiausiai žengiančių į priekį ir siūlančių klientams pačias naujausias ir pažangiausias technologijas. Šiame darbe naudosiuos kompanijų "MIMAKI", "HP", "ROLAND" , "MUTOH" ir "EFI" skaitmeninių spaudos mašinų aprašymais ir charakteristikoms. Tai yra vieni iš rinkos lyderių, todėl analizių rezultatai realiai atspindės šiai dienai rinkoje esančią situaciją ir spausdintuvų galimybes.

Skaitmeninis spausdinimas yra unikalus spaudos procesas. Kompiuteris gali spausdinamą vaizdą teisiogiai perduoti spausdinimo mašinai. Ji valdoma skaitmeniniu būdu - spausdinamos užsakymų medžiagos profilis ir kiekiai kisti dažnumu, lygiu vaizdo pakeitimui spaudos mašiną valdančiame monitoriuje.
Šis procesas žymiai skiriasi nuo ofsetinės spaudos, kuomet vienu metu įmanoma apdoroti tik vieną dokumentą. Nors skaitmeniniu spaudos būdu atspausdinto vieneto kaina yra truputį brangesnė nei ofestiniu būdu spausdinto, skaitmeninio spausdinimo privalumai atneša didesnę naudą palyginti su senuoju spausdinimo metodu. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-01-02
DalykasKita kursinis darbas
KategorijaKita
TipasKursiniai darbai
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis2.23 MB
Autoriussharikas
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Skaitmenines reklamines spaudos iranga [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 10 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą