Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Programos>Kompiuterizuotų personalo valdymo sistemų analizė

Kompiuterizuotų personalo valdymo sistemų analizė

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

Įžanga. Žmogiškųjų išteklių valdymas. Principai. Šiuolaikinis požiūris į žmogiškųjų išteklių valdymą. Žmogiškųjų išteklių valdymo tikslai. Valdymo sritys. HRM programų pagrindiniai bruožai. Atsiskaitymų už darbą organizavimas kompiuterizuotoje darbo užmokesčio apskaitoje. Programa "Alga 2000® SQL". Apie programą. Programos paskirtis. Programos funkcijos. Spausdinamos ataskaitos. Personalo modulis. Personalo modulio ataskaitos. Internet/intranet priėjimo modulis. Sistemos reikalavimai. Programa "Pragma® v4.0". Programos bruožai. Moduliai. Darbo užmokesčio apskaita. Personalo apskaita. Programos pritaikymo sritys. Sistemos reikalavimai. Naudojamos technologijos. Programa "Bonus". Darbo užmokesčio apskaitos modulis. Darbo laiko apskaitos modulis. Pajamų deklaravimo modulis. Personalo modulis. Kiti moduliai. Programa "Balansas". Sistemos reikalavimai. Branduolys. Atlyginimų apskaita. Išvados.

Ištrauka

Tema "Kompiuterizuotos personalo valdymo sistemos" labiausiai aktuali su šiandieninėmis rinkos sąlygomis susiduriančioms verslo įmonėms ir organizacijoms. Verslo valdymo sistemos su integruotais personalo valdymo sistemų moduliais arba atskiros personalo valdymo sistemos padeda įmonėms gerinti savo veiklą daugeliu aspektų: kuo didesnė įmonė, tuo sudėtingesni vidiniai įmonės ryšiai, o tai savo ruožtu kelia vis didesnes problemas, didina laiko bei kitų išteklių sąnaudas, lėtina įmonės veiklą. Padaryti įmonės veiklą konkurencingą ir pelningą padeda personalo valdymo sistemos: mažina minėtąsias sąnaudas, pagreitina vidinių įmonės sprendimų priėmimą.
Darbo tikslas – išsiaiškinti kompiuterizuotų personalo valdymo sistemų naudą verslo organizacijoms šiuolaikinės rinkos sąlygomis Lietuvoje.
Uždaviniai:
1. apibūdinti, kas yra žmogiškieji ištekliai;
2. pateikti personalo valdymo sistemų (HRM) vietą bendrame verslo valdymo sistemų (VVS) kontekste, išryškinti pagrindinius jų bruožus;
3. išsiaiškinti darbo užmokesčio kompiuterizavimo naudą;
4. apibūdinti rinkoje dažniausiai naudojamus, populiariausius produktus bei paslaugas;
5. įvairius produktus bei paslaugas palyginti tarpusavyje;
6. įvardinti žmogiškųjų išteklių valdymo programų platinimu užsiimančias įmones bei trumpai apibūdinti jų veiklą;
Rašydamas darbą kėliau hipotezę, kad siekdamos optimizuoti savo veiklą, mažinti veiklos sąnaudas ir tuo būdu didinti savo veiklos pelningumą bei konkurencingumą rinkoje, šiuolaikinės verslo organizacijos privalo naudotis jų poreikius geriausiai atitinkančiomis verslo valdymo ir personalo valdymo sistemomis.
Rašydamas šį darbą naudojausi internete prieinama informacija apie kompiuterizuotas personalo valdymo sistemas. Internete skelbiamais kontaktais susisiekiau su įmonėmis, kurios užsiima personalo valdymo sistemų platinimu, diegimu ir priežiūra. Neilgų, tačiau įdomių pokalbių metu pajutau, kaip šios įmonės parduoda savo gaminamus produktus, išryškina jų privalumus. Tai buvo gilesnė rinkoje pristatomų produktų analizė, nei tai būtų buvę galima padaryti tik atsivertus įmonės puslapį internete. Taip pat skaičiau knygas, kuriose buvo aprašomos mano darbe liečiamos temos. Vis dėlto internetas suteikė daugiausiai informacijos šiam analitiniam darbui.
Prieduose, kuriuos prisegu prie šio darbo pateikiau: pirmajame surašiau įmonių, užsiimančiu HRM programų platinimu Lietuvoje duomenis bei trumpai apibūdinau jų veiklą. Antrajame – pateikiau sąvokų sąrašą iš sąvokų, kurias jau paaiškinau išnašose pačiame darbe.
Pats dirbu uždaromoje akcinėje bendrovėje "Autovytaras", Mitsubishi-Motors atstovybėje Lietuvoje. Artimiausiu metu planuojame atsinaujinti įmonės kompiuterinę sistemą ir įsidiegti vieną iš personalo valdymo sistemos modulių. Jo pagalba bus pagerinta vidinė įmonės komunikacija tarp įmonės darbuotojų bei atskirų skyrių, pagreitintas operatyvinių sprendimų priėmimas. Dalį informacijos savo darbui surinkau konsultuodamasis su mūsų įmonėje sistemą diegiančio IT skyriaus darbuotojais.
Dėl to, jog kursinio darbo apimties nepakaktų pilnai išanalizuoti bei įvertinti pasauliniu mastu naudojamas žmogiškųjų išteklių valdymo programas, savajame darbe analizavau tik Lietuvos rinkai siūlomus produktus bei jų panaudojimą. Tai yra keturi, vieni pagrindinių šiuo metu rinkoje siūlomų produktų. Kadangi pats dirbu įmonėje, susiduriančioje su mano darbe analizuojamais veiklos sunkumais bei jų sprendimo būdais, tai buvo labai artima ir aktuali tema. Tiesiogiai prie sistemos diegimo įmonėje neprisidėsiu, bet iš vartotojo – žmogaus, kuris ta sistema naudosis, pusės galėsiu argumentuotai pagrįsdamas savo nuomonę sistemos diegėjams padėti ją geriausiai pritaikyti prie mūsų įmonės veiklos: naujų Mitsubishi automobilių pardavimo, popardaviminio serviso bei kitų paslaugų. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-11-14
DalykasProgramų kursinis darbas
KategorijaInformatika >  Programos
TipasKursiniai darbai
Apimtis31 puslapis 
Literatūros šaltiniai16 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis57.23 KB
AutoriusDarius
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kompiuterizuotu personalo valdymo sistemu analize kurs [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą