Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Statistika>Ekonominė statistika>Baltijos šalių ekonominių rodiklių statistika

Baltijos šalių ekonominių rodiklių statistika

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Baltijos šalių ekonomika. Baltijos valstybėms bendri vietiniai aspektai. Lietuvos ekonominiai pokyčiai. Lietuvos 2007 – 2008 metų prognozės. Lietuvos eksportas ir importas 2006 metais. Lietuvos ekonomikos vidaus paklausa. Lietuvos valstybės išlaidos ir politika. Lietuvos investicijos. Latvijos ekonominiai pokyčiai. Latvijos 2007 – 2008 metų prognozės. Latvijos eksportas ir importas 2006 metais. Latvijos ekonomikos vidaus paklausa. Latvijos valstybės išlaidos ir politika. Latvijos investicijos. Estijos ekonominiai pokyčiai. Estijos 2007 – 2008 metų prognozės. Estijos eksportas ir importas 2006 metais. Estijos ekonomikos vidaus paklausa. Estijos valstybės išlaidos ir politika. Estijos investicijos. Išvados. Siūlymai.

Ištrauka

Temos aktualumas. Tarptautinis verslas jau XX amžiaus pabaigoje tapo civilizacijos fenomenu, be kurio savo verslo neįsivaizduoja nė viena didesnė įmonė tiek užsienio, tiek ir Lietuvoje. Sėkmingas dalyvavimas tarptautinėje rinkoje, viena vertus, gali suteikti galimybes pasinaudoti visais jo privalumais – didesne rinka savo produkcijai ar paslaugomis, geresne gyvenimo kokybe, idėjomis, pigesniais darbo ir kapitalo ištekliais, kvalifikuotais žmoniškaisiais ištekliais; kita vertus, skatina prisiimti didesnę investicijų riziką, aukštą konkurencijos lygį ir kita.
Lietuvai tapus Europos Sąjungos nare atsiveria didesnės galimybės eksportuoti prekes į kitas šalis. Vien po įstojimo į Europos sąjungą, 2005 metais eksportas į ES šalis sudarė 65,4 % viso Lietuvos eksporto. Lietuvos ir Vokietijos ekonominiai ryšiai turi ilgametes tradicijas. Geografinė Vokietijos padėtis yra gana patogi, o Lietuvos įmonės turi palankias galimybes tapti Vokietijos ekonominėmis ir prekybinėmis partnerėmis.
Temos problema.
Tikslas. Susipažinti, surinkti bei išanalizuoti Baltijos šalių ekonominius statistinius duomenis bei padaryti atitinkamas išvadas.
Uždaviniai.
1. Atrinkti informacijos šaltinius;
2. Susipažinti su Lietuvos ekonominiais rodikliais;
3. Susipažinti su Estijos ekonominiais rodikliais;
4. Susipažinti su Latvijos ekonominiais rodikliais;
5. Palyginti ekonominius statistinius rodiklius tarp Baltijos šalių;
6. Padaryti atitinkamas išvadas ir pateikti darbe.
Objektas. Baltijos šalys.
Tyrimo metodai. Literatūros analizė, duomenų lyginamoji analizė, absoliutinių santykinių dydžių skaičiavimas, duomenų sisteminimas ir grupavimas, apibendrinimas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-10-24
DalykasEkonominės statistikos referatas
KategorijaStatistika >  Ekonominė statistika
TipasReferatai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis267.9 KB
AutoriusInga
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Baltijos saliu ekonominiu rodikliu statistika [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 25 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 3 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą