Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Kainodara>Kainodaros organizavimas: AB "Anykščių vynas"

Kainodaros organizavimas: AB "Anykščių vynas"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637
Aprašymas

Kainodaros organizavimas įmonėje: "Anykščių vynas". Įvadas. Teorinė dalis. Kainos ir kainodaros samprata. Kainos ir kainodaros tikslai. Kainų politikos procesas. Kainų politikos rūšys. Kainų nustatymo metodai. Kainų reguliavimas. Praktinė dalis. Bendrovės apibūdinimas. Bendrovės valdymo struktūra. Akcininkai. Bendrovės įstatinis kapitalas. Akcinės bendrovės gaminių gama. Gėrimų asortimentas. Rinkodara ir pardavimai. Rinka, kurioje veikia AB "Anykščių vynas". Bendra situacija. Tarptautinė rinka. Konkurentai. Tiekėjai. AB "Anykščių vynas" prekės kainos kalkuliavimas. Akcinės bendrovės "Anykščių vynas" 0,5 l. talpos. "Aukštaičių" degtinės kainos kalkuliavimas EXW sąlygomis. Produkto pardavimo vartotojui kainos nustatymas. Eksporto kainų kalkuliavimas. Optimalaus kainų lygio nustatymas. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Šiais laikais kiekviena firma, norėdama savo prekę parduoti kuo pelningiau, privalo žinoti, kaip nustatyti tinkamą kainą savo prekei, taip pat privalo rengti savo kainų politiką, išmokti savarankiškai nustatyti rinkos kainas, gaminamai ir parduodamai produkcijai.
Prekė vartotojui patenka per mainų procesą. Santykis, kuriuo prekės mainomos viena į kitą ir kuris išreikštas pinigais, yra kaina. Tarpininkaujant kainai, vyksta prekių mainai, todėl kaina yra pagrindinis viso prekinio ūkio reguliatorius. Prekių kainų svyravimai nulemia tai, kad gamyba vyktų remiantis paklausa. Rinkos kainos lygis rodo, ar prekės gamybą reikia padidinti, ar sumažinti. Kaina yra tarsi barometras, rodantis prekės trūkumą ar jos perteklių, palyginti su visuomenės poreikiu rinkoje. Firmai dirbant rinkos sąlygomis, kaina yra vienas iš jos bendrosios politikos elementų. Tai svarbus kiekvienos firmos rodiklis, nes pagrindinė jos funkcija - garantuoti įplaukas iš prekių pardavimo. Be to, kaina labai svarbi ir prekių vartotojams, todėl ji nulemia santykius tarp firmos bei prekių rinkos.
Kainodara – tai visi įmonės sprendimai dėl piniginio atlyginimo už parduodamas prekes bei teikiamas paslaugas. Kainodaros esmė yra kainų nustatymas.

Kursinio darbo tikslas - susipažinti su kainodaros organizavimo ypatumais, kainą lemiančiais faktoriais, išnagrinėti kainodaros strategijos parinkimo reikšmę įmonės veiklai bei įvertinti kainodaros organizavimą konkrečioje įmonėje.

Kursinio darbo uždaviniai:

Tyrimo objektas – AB "Anykščių vynas"

Tyrimo metodas- literatūros analizė.

Pirmiausia, savo darbe pateiksiu teorinę medžiagą apie kainodaros strategijas, kainų politiką, kainodaros strategijų rengimą, kainodaros aktualumą. Praktinėje dalyje supažindinsiu su mano nagrinėjama įmone - AB "Anykščių vynas". Trumpai aptarsiu jos veiklą, pristatysiu produkciją ir rinką, kuriuoje produkcija realizuojama. Taip pat praktinėje dalyje aptarsiu pagrindinius bendrovės konkurentus, įvertinsiu jų užimamas rinkos dalis. Galiausiai išnagrinėsiu AB "Anykščių vynas" prekių kainų nustatymo principus, į kuriuos įeina kainų kalkuliavimas, pardavimo kainos nustatymas, eksporto kainų kalkuliavimas. Darbe pateiksiu ir preliminarią įmonės kainodaros strategiją, kainų nuolaidas ir jų skyrimą. Darbo pabaigoje pateiksiu išvadas ir pasiūlymus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKainodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara >  Kainodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis35 puslapiai 
Literatūros šaltiniai16
Dydis130.57 KB
Autoriusruta
Viso autoriaus darbų15 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasA. Rupšlaukis
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kainodaros organizavimas AB Anyksciu vynas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 35 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • A. Rupšlaukis
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą