Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>Svetainės internete kūrimo technologija

Svetainės internete kūrimo technologija

  
 
 
12345678910
Aprašymas

Santrauka. Turinys. Įvadas. WWW Puslapių planavimas ir kūrimas. WWW puslapių planavimas. Klausimai, į kuriuos būtina rasti atsakymą. Pagrindiniai principai. Puslapio kūrimo būdai. Reklama Internete. Svarbiausi komunikavimo internetu bruožai. Reklamos Internete tikslai. Svetainės atliekamos funkcijos. Kas lemia interneto svetainės populiarumą? Gerai organizuotos svetainės elementai. Išvados.

Ištrauka

Tarptautinis kompiuterių tinklas, apimantis milijonus kompiuterių tinklų visame pasaulyje, vadinamas Internetu.

Kompiuteris ir Internetas – tai šiolaikinės veiklos žmonių parankinis instrumentas, o taip pat jie sudaro naujausią, sparčiausiai besivystančią masinės komunikacijos priemonę, kuri reklamai atveria didžiulę rinką. Tai yra puiki galimybė pristatyti įmonę ar organizaciją labai dideliam potencialių klientų kiekiui.


Internetas – tai didžiausias pasaulyje kompiuterių tinklas, kurį sudaro virš 1.5 mln tarpusavyje sujungtų kompiuterių tinklų daugiau kaip 160 pasaulio šalių. Jo abonentų skaičius kasmet padidėja maždaug dvigubai ir šiuo metu yra daugiau kaip 80 milijonų. Šiandien Internetas yra vadinamas informacijos greitkeliu (information highway).
Web-puslapiai – tai dokumentai, kuriuose pateikiama multimedijinė informacija bei loginiai ryšiai – nuorodos į kitus su ta informacija susijusius puslapius ar dokumentus. Šių nuorodų buvimas ir padaro WWW vieninga informacinė sistema. Nuorodos padeda vartotojui kreiptis į dokumentą su papildoma informacija, nesvarbu kur internete ši informacija bebūtų, o veliau grįžti į pradinį tekstą ir tęsti skaitymą.
Dauguma WWW informacijos kūrimo programų atskiria vartotoją nuo realaus (fizinio) kuriamos informacijos vaizdo ir iš karto rodo informaciją tokia, kokia ji matysis ją patalpinus į interneto WWW serverį. Tokia technologija vadinama WYSIWYG (Wat You See Is What You Get).
Tačiau norint profesionaliai kurti WWW puslapius, būtina žinoti, kaip realiai atrodo tai, ką rašai. Dabartiniai WYSIWYG redaktoriai realizuoja tik dalį visų HTML kalbos galimybių ir tam naudoja standartinį, tačiau ne visada efektingiausią kodavimo algoritmą. Tada tenka pačiam "apeiti" šią papildomą sieną, skiriančią nuo realios informacijos ir bandyti koreguoti tiesiogiai failus, kuriuose saugomas konkretus puslapis.
Internetinė reklama – sudėtingas informacijos perdavimo elektronika komunikacinis procesas, formuojantis vartotojo sąmonėje tvirtą psichologinę būseną, kad pasiektų ekonominius, kultūrinius, socialinius ir kitus tikslus.
"Daugelis net nesusimąsto, kad už sąvokos "reklama internete" slypi kur kas daugiau nei vien reklaminių skydelių rodymas. Nereikia pamiršti ir elektroniniu paštu vartotojus pasiekiančių žinučių, pokalbių sistemose ar virtualiose skelbimų lentose "migruojančių" skelbimų. Pirmiausia reklama internete – tai interneto svetainė, kurioje pristatomas asmuo, įmonė ar prekė/paslauga. Tokie puslapiai kuriami reprezentciniais, informaciniais ir komerciniais tikslais.
Profesionalus ir informatyvus tinklapis bei tinkamai parinkta jo reklama įvairiomis interneto bei tradicinėmis priemonėmis ne tik sėkmingai pritraukia naujų vartotojų, vietinių bei užsienio partnerių, bet ir yra ilgalaikė investicija, anksčiau ar veliau atnešanti pelno." (Asta Gokaitė,Firmos "Futuremija"Projektų vadovė).
1. WWW Puslapių planavimas ir kurimas
1.1.WWW puslapių planavimas

Pirmas žingsnis kuriant interneto svetainę yra bendro vaizdo sudarymas arba planavimas. Šioje fazėje reikia nuspręsti kokie pagrindiniai svetainės tikslai, kokiai auditorijai skirima, kokius techninius reikalavimus turės atitikti, kokių tam reikės išlaidų ir kokia bus svetainės struktūra.
1.1.1.Klausimai, į kuriuos būtina rasti atsakimą
Visų pirma, prieš pradėdant kurti savo pirmą puslapį, būtina jį kruopščiai suplanuoti. Štai keletas klausimų, į kuriuos būtina rasti atsakymą:

Kokio stiliaus puslapį norėtumėte kurti: linksmą, pokštaujantį, netikėtą, originalų, standartinį, rimtą, solidų ir t. t..?
Ar reikės rinkti infirmaciją apie jūsų puslapio lankytojus?
Kokia bus tinklapio failų hierarchinė struktūra? Šis klausimas svarbus, nes jei failai bus sugrupuoti pagal kožkokius kriterijus, tai po to bus daug lengviau perkelti savo puslapio atskirus dokumentus ar dalis kitur bei juos keisti.
Kokius Interneto šaltinius ir nuoradas naudosite savo puslapyje? Nagridėdami šį klausimą galėsite supaprastinti savo puslapio struktūrą, sumažinti infirmacijos dubliavimo tikimybę ir padaryti savo puslapį "lengvesnį".
Kokia bus atskirų dokumentų hierarchija? Kaip jūs organizuosite ryšius tarp tinklapio dokumentų: kurie jų bus pagrindiniai – nuorodų dokumentai, o kurie tik informacijos nešėjai. Kokiu būdu sukurti paprastą navigaciją tarp skirtingų dokumentų ir jų dalių? ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-05-04
DalykasInterneto referatas
KategorijaInformatika >  Internetas
TipasReferatai
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis21.57 KB
AutoriusAaa
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Failo pavadinimasMicrosoft Word Svetaines internete kurimo technologija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 10 puslapių 
  • 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą