Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Kainodara>Kainodaros politika: AB "Hansabankas"

Kainodaros politika: AB "Hansabankas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Kainų politika ir tikslai. Kainų politikos esmė ir tikslai. Kainų politikos rūšys. Kainų nustatymo metodai. Kainodaros politika AB banke "Hansabankas". Trumpa įmonės charakteristika. AB banko "Hansabankas" vykdoma veikla. Banko misija ir tikslai. Lyderio pozicijų užėmimas rinkoje. Kainų nustatymo metodas AB banke "Hansabankas". Išvados.

Ištrauka

Prekė patenka vartotojui per mainų procesą. Santykis, kuriuo prekės mainomos viena į kitą ir kuris išreikštas pinigais, yra kaina. Tarpininkaujant kainai, vyksta prekių mainai. Todėl kaina yra pagrindinis viso prekinio ūkio reguliatorius. Prekių kainų svyravimai nulemia tai, kad gamyba vyktų remiantis paklausa. Rinkos kainos lygis rodo, ar prekės gamybą reikia padidinti, ar sumažinti. Kaina yra tarsi barometras, rodantis prekės trūkumą ar jos perteklių, palyginti su visuomenės poreikiu rinkoje. Firmai dirbant rinkos sąlygomis, kaina yra vienas iš jos bendrosios politikos elementų. Tai svarbus kiekvienos firmos rodiklis, nes pagrindinė jos funkcija - garantuoti įplaukas iš prekių pardavimo. Be to, kaina labai svarbi ir prekių vartotojams, todėl ji nulemia santykius tarp firmos bei prekių rinkos.
Kiekviena firma privalo rengti savo kainų politiką, išmokti savarankiškai nustatyti rinkos kainas, gaminamai ir parduodamai produkcijai.
Todėl rinkos sąlygomis kainų teorijos ir praktikos plėtojimo klausimai itin svarbūs. Kainodaros problemos ekonomikoje visada buvo gana sudėtingos ir nepakankamai ištirtos, o kainos - labai svarbus socialinių ir ekonominių santykių elementas. Kainodara - sudėtingas procesas, todėl labai svarbu jį ištirti.
Darbo tikslas - atskleisti kainos ir kainų politikos ekonominę prasmę, remiantis praktiniais pavyzdžiais, parodyti, kaip kainos nustatomos ir kaip jas veikia konkurentai.
Darbo uţdaviniai:
* išsiaiškinti kainų politikos esmę ir tikslus;
* nustatyti kainų politikos rūšis (strategijas);
* išsiaiškinti, kokie yra kainų nustatymo metodai;
* konkurencinės situacijos rinkoje analizė;
* AB banko "Hansabankas" ir jo konkurentų prekių kainų analizė.
Darbo objektas: AB banko "Hansabankas" kainų politika konkurentų atžvilgiu. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-04-17
DalykasKainodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara >  Kainodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis27.18 KB
Autoriusagniote86
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaUtenos kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kainodaros politika AB Hansabankas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą