Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>Internetinių adresų registravimas

Internetinių adresų registravimas

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Žvilgsnis į interneto rinką. Populiariausios svetainės Lietuvoje pagal lankytojų skaičių. Vyrų lankomiausios svetainės. Lankomiausios moterų svetainės. Reikalavimai ir tvarka. Adresų srities simbolinio pavadinimo sudarymo tvarka. Techniniai reikalavimai adresų. Adresų srities naudojimo apribojimai. Kas tai yra IDN. Nuorodos į IDN standarto ir kitus susijusius dokumentus. .eu duomenų registracija. Išvados.

Ištrauka

Internetas - tai puikus būdas ne tik garsiai pranešti apie save, akcentuoti savo privalumus, išsiskirti iš konkurentų ir taip patraukti potencialių klientų dėmesį, bet ir pasiekti pastaruosius bet kada ir bet kurioje Pasaulio vietoje, taip praplečiant savo veiklą ir užimant naują verslo nišą – elektroninę komerciją.
Interneto auditorijos elgsena skiriasi pagal amžių ir lytį – tai patvirtina gemius Audience tyrimai, atlikti Lietuvoje. Kadangi dauguma vartotojų norėtų gauti tik jiems skirtą reklamą, tyrimo rezultatai gali padėti rinkodaros specialistams nustatyti svetainës lankytojo profilį ir tokiu būdu optimizuoti reklamines kampanijas internete.
Internetas Lietuvoje pasiekė tokį lygmenį, kai praktiškai visi supranta, kad kompanijos ar produkto reklamai jis būtinas. Juk šiandien didžioji dalis mokių žmonių ieškodami informacijos pirmiausia naudojasi internetu.
Tik ar išties sugebama pasinaudoti interneto privalumais, ar tradicinis požiūris į reklaminę kampaniją nėra žalingas?
Šiandien internetu sėkmingiau pasinaudoja ne reklaminiai grandai, bet nedidelės, kitose žiniasklaidos srityse beveik nematomos kompanijos.


Lietuvoje interneto vartotojų skaičius šią vasarą, palyginti su pavasariu, pagal visus tris svarbiausius rodiklius išaugo.Be to, palyginti su 2005-ųjų vasara, interneto vartotojų skaičius šią vasarą taip pat išaugo, rodo naujausias bendrovės "TNS Gallup" tyrimas.
Nustatyta, kad internetu bent kartą per pusmetį šią vasarą naudojosi 34,7 proc. šalies gyventojų (pavasarį - 33,7 proc.), bent kartą per mėnesį - 32,4 proc. (pavasarį - 31,8 proc.), bent kartą per savaitę - 28,3 proc. (pavasarį - 27,7 proc.).
Tuo tarpu pernai vasarą internetu bent kartą per pusmetį naudojosi 31,1 proc. šalies gyventojų, bent kartą per mėnesį - 27,1 proc., bent kartą per savaitę - 21,2 proc.
Internetu šį pavasarį naudojosi 40,5 proc. 15-24 metų amžiaus gyventojų. Kiek mažiau jų buvo 25-34 metų amžiaus gyventojų grupėje (21,1 proc.), 35-44 metų - (20,6 proc.), 45-54 metų (12,8 proc.), o mažiausiai - 55-74 metų amžiaus grupėje (5 proc.).
Birželio 5 - rugpjūčio 27 dienomis atliktame tyrime dalyvavo 1,47 tūkst. 15-74 metų amžiaus šalies gyventojų.( http://www.zebra.lt/naujienos/technologijos/90379).
Remiantis gemiusAudience tyrimais, populiariausia pagal lankytojų skaičių svetainės Lietuvoje yra delfi.lt, toliau seka one.lt ir takas.lt.
Populiariausios lietuviškos svetainės pagal lankytojų (realių vartotojų) skaičių (žr. 1.1 lentelėje) ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-03-20
DalykasInterneto referatas
KategorijaInformatika >  Internetas
TipasReferatai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis28.51 KB
Autoriussandra
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasAsist.L.Giedrimienė
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Internetiniu adresu registravimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 17 puslapių 
  • Šiaulių Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Asist.L.Giedrimienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą