Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Administracinė teisė>Užkardoje esančių techninių priemonių ir įrenginių panaudojimas saugant valstybės sieną

Užkardoje esančių techninių priemonių ir įrenginių panaudojimas saugant valstybės sieną

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Įvadas. Užkarda ir įrenginiai. Tarnybiniai ginklai. Specialiosios priemonės. Tarnybinės autotransporto priemonės. Stebėjimo priemonės ir įrenginiai. Signalizacinė sistema. Ryšio priemonės. Tikrinimo priemonės. Inventorius ir priemonės naudojamos tarnybos tikslams. Išvados.

Ištrauka

Sienų apsauga - šis žodžių junginys yra atėjęs iš gilios praeities ir praėjus daugeliui šimtmečių šio žodžių junginio esmė ir prasmė nepakito. Atsiradus pirmosioms civilizacijoms atsirado ir sienų, teritorijos ribų, žemės plotų apsauga. Sienų apsauga išliko iki dabar, tik pasikeitė jos saugojimo būdai. Dabar sienos yra saugomos daug paprasčiau, bet šį darbą atlieka kvalifikuoti pareigūnai.
Lietuvos Respublikos sieną saugo VALSTYBĖS SIENOS APSAUGOS TARNYBA (VSAT), pilnas pavadinimas yra: VSAT prie LR VRM.
Aš atlikau stažuotę nuo 2002-08-05 iki 2002-12-15 valstybės sienos apsaugos tarnybos Ignalinos rinktinėje Tverečiaus užkardoje.
Ignalinos rinktinė įkurta 1997 m. birželio 18 dieną. Ji saugo 191 km valstybės sienos su Baltarusija, tačiau nuo 2001-05-01 saugomo valstybės sienos ruožo ilgis dar pailgėjo, nes prie Ignalinos rinktinės prisijungė naujas padalinys - tai Zarasų užkarda, sauganti valstybės sieną su Latvija. Dabar Ignalinos rinktinėje yra penkios užkardos, tai Zarasų, Visagino, Tverečiaus, Adutiškio, Švenčionių ir pilnas saugomo valstybės sienos ruožo ilgis yra 242,4 km.
Tverečiaus užkardos saugomas valstybės sienos ruožas ribojasi su Visagino ir Adutiškio užkardomis, jo ilgis 50 km ir 760 metrų. Net 33 kilometrus Tverečiaus užkardos saugoma valstybės siena eina Dysnos upe, 0,27 km ežeru, kita dalis laukais ir mišku.
Visos pasienio sargybos naudoja atitinkamas tarnybines priemones, tai: ginkluotė, tarnybinės transporto priemonės, ryšio, stebėjimo, signalizacijos, specialiosios priemonės ir kt.
Šiame referate aprašysiu tiek Tverečiaus užkardoje, tiek jos saugomame VS ruože esančius įrenginius ir jų panaudojimą, apie priemones naudojamas tarnybos vykdymui ir sienos apsaugai. Tverečiaus užkarda pastatyta Daktorių kaime 200 metrų nuo valstybės sienos. Tai naujas, dviejų aukštų, gan didelis pastatas su visais reikiamais patogumais (pvz. poilsio kambariai, sporto kambariai, dušo kabinos, persirengimo patalpa ir t.t.). Yra įrengtas 17 m. aukščio apžvalgos bokštas, areštinė, budėtojo patalpa, ginklų kambarys ir kitos darbui naudojamos patalpos. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-11-13
DalykasAdministracinės teisės referatas
KategorijaTeisė >  Administracinė teisė
TipasReferatai
Apimtis8 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis16.97 KB
AutoriusMARIUS
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2002 m
Klasė/kursas1
Failo pavadinimasMicrosoft Word Uzkardoje esanciu techniniu priemoniu ir irenginiu panaudojimas saugant valstybes siena [speros.lt].DOC
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 8 puslapiai 
  • 1 Klasė/kursas
  • 2002 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą