Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Technologinis procesas: spaustuvė

Technologinis procesas: spaustuvė

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Formatų parinkimas. Išleidžiamos produkcijos charakteristikos. Gamybinė užduotis tiražo spausdinimui. Gamybinė užduotis viršelių spausdinimui. Produkcijos metinis apkrovimas maketavimui. Įrenginių darbo laiko fondo skaičiavimas. Įrenginių kiekio skaičiavimas. Reikiamų darbuotojų skaičiaus skaičiavimas. Kiekybinis fotoformų įvertinimas (tiražo spausdinimui). Kiekybinis fotoformų produkcijos įvertinimas (viršelių spausdinimui). Montavimo proceso trukmės skaičiavimas. Kopijavimo proceso trukmės skaičiavimas. Spaudos formų ryškinimo trukmės skaičiavimas. Spaudos cecho metinės gamybos apimties skaičiavimas. Darbo imlumas lapų pjaustimui per metus. Įrenginių ir baldų užimamas plotas maketavimo skyriuje. Įrenginių ir baldų užimamas plotas ryškinimo ir montavimo skyriuje. Įrenginių ir baldų užimamas plotas paruošimo skyriuje. Technologinių procesų aprašymas. Pasirinkti įrenginiai ir jų charakteristikos. Išvados.

Ištrauka

Technologinis procesas –tai objekto kitimo procesas, veikiant jį visuma fizinių, mechaninių bei cheminių poveikių. Visuma tarpusavyje susijusių technologinių procesų, atliekamų keliuose cechuose, sudaro gamybinį procesą. Kiekvienam produkcijos tipui yra reikalinga tam tikra techninė įranga, technologinis procesas, darbo ir gamybos organizavimas, išdirbio normos ir panašiai. Todėl norint suprojektuoti norimų gaminių technologinį procesą, reikia susipažinti su įvairiais, tam skirtais įrenginiais, žinoti darbų apimtis, įrengimų ir darbininkų kiekį, apskaičiuoti pagrindines medžiagas, pagrindinius gamybinius ir pagalbinius plotus. Taip pat būtina žinoti spausdinamos produkcijos pagrindinius gamybos etapus.
Teksto rinkimo operacijos ir puslapių laužymo technika.Teksto įėkelimas į kompiuterio atmintį gali būti atliekams:jį įvedant klavetūra, skenuojant, į vedant balsu. Tekstą, kuri reikai apdoroti, gali tiesiogiai įvesti rinkėjas arba jis į maketuotojo kompiuterį gasli būti įkeltas iš pagrindinio kompiuterio režime on-line. Duomenys paprastai sudaromi ir saugomi spacifiniu formatu, labiausiai tinkamu naudojamai kompiuterinei sistemai. Teksto įvedimo klaviatūra etapas yra pirmasis standartinių veiksmų sekos ciklas. Naudojant off-line sistemą. Teksto įvedimo metodai gali būti lankstesni, t.y. naudojama modulinė struktūra, turinti aukštą suderinimo laipsnį. Įranga, teksto įvedimui atitinkama programa, parenkama pagal tai , kad ji derintųsi su įranga, naudojama mketavimui. Jei tekstas renkamas sistemoje, kurios pagrindas PC kompiuteriai, tai ekstą reikėtų įvesti standartiniu tokio tipo kompiuteriui Word programa arba Word Perfect, Word Star, ar bet kuria kita tinkančia šiai sitemai. Tekstui įvesti, renkant Apple Macintosh įranga, galima naudoti paketus Mac Write, Word ar tiesiog maketavimo programas Page Maker, Quarx Press. Duomenys, kurie vienokia ar kitokia forma jau atspausdinti, t.y. rankraštinis tekstas knygos ar pan. Gali būti įvesti skenuojant. Tam naudojami skeneriai, kurie gali atpažinti simbolius. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKita kursinis darbas
KategorijaKita
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai11
Dydis124.06 KB
AutoriusLaura
Viso autoriaus darbų14 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasKabelkaitė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasDizaino ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Technologinis procesas spaustuve [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Kabelkaitė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą