Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Ofsetas. Spaudos proceso esmė ir ypatumai

Ofsetas. Spaudos proceso esmė ir ypatumai

  
 
 
123456
Aprašymas

Įvadas. Efektyvi drėkinimo vandens kontrolė ofsete. Laidumo matavimo sistema. Faktoriai, turintys įtakos laidumui. Izopropanolio dozavimas. Temperatūros įtaka alkoholio matavimui. Optimalus alkoholio špindelis. Drėkinimo vandens priedo tankio įtaka. Dažai ofsetinei spaudai. Priedai dažams ofsetinėje spaudoje. Išvados.

Ištrauka

Ofsetinės spaudos būdas pradžia gavo iš litografijos.
Ofsetinėje spaudoje spaudinamieji ir tarpiniai elementai yra vienoje plokštumoje, todėl ji dar vadinama plokščiaspaudė. Šie elementai skiriasi savo fizinėmis ir cheminėmis sąvybėmis. Spausdinamieji elementai yra nehidrofiliniai (nepriima vandens), bet oliofiliniai (priima aliejų). O tarpiniai elemantai, atvirkščiai, hidrofiliniai. Prieš gaminant atspaudą, tokia forma drėkinima vandeniniu tirpalu, kuris drėkina hidrofilinius elementus. Po to užnešami dažai, kurie turi sąvyje laisvų riebiųjų rūgščių. Jie prilimpa tik prie nesudrėkintų oliofilinių elementų. Kadangi visi elementai yra vienoje plokštumoje, tai oliofiliniai (spausdinemieji) elementai pasidengia vienodo storio dažų sluoksniu. Todėl atspaudo elementus sudaro vienodo storio dažų sluoksnis.


Ofsetinės spaudos kokybei ypač didelės reikšmės turi stabilus dažų vandens balansas.Būtina sąlyga – stabilus drėkinimas. Su patobulintu matuokliu labai galima tiksliai nustatyti izopropanolio koncentraciją (ypač žemutines ribas).
Pastaruoju metu visose ofsetinės spaudos srityse buvo įdiegta daug techninių ir technologinių naujovių, kurios įgalina ofsetinės spaudos procesą automatizuoti, kontroliuoti ir stabiliai palaikyti skirtingus parametrus.
Spaudos kokybei didelės reikšmės turi dažų – vandens balanso pastovumas. Tai sąlygoja stabili drėkinimo vandens sudėtis cirkuliacinėse sistemose viso spaudos proceso metu.
Tai pat buvo patobulintos drėkinimo vandens paruošimo sistemos. Naujausiuose drėkinimo vandens priede dozavimo įrenginiuose dozavimo pompos dirba daug tiksliau ir patikimiau. Taip pat buvo patobulintas ir izopropanolio (sutrumpintai IPA) dozavimas ir nuolatinio jo kiekio palaikymas.
Kol sistemos dirba nepriekaištingai, galima tikėtis, kad drėkinimo vandens koncentratas ir alkocholis dozuojamas pagal nustatytas vertes.Tuomet drėkinimo vandens sudėtis, įskaitant nedideles paklaidas, gali būt palaikoma nuolat. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-10-11
DalykasKita referatas
KategorijaKita
TipasReferatai
Apimtis5 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis12.57 KB
AutoriusLaura
Viso autoriaus darbų14 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Ofsetas. Spaudos proceso esme ir ypatumai [speros.lt].DOC
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 5 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą