Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Architektūra ir dizainas>Architektūra: sveikatingumo centras

Architektūra: sveikatingumo centras

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354
Aprašymas

Architektūrinė dalis. Aiškinamasis raštas. Pastato duomenys. Rekonstrukcijos darbų sudėtis. Surenkamos tuštuminės g/b plokštės skaičiavimas. Apkrovos skaičiavimas. Plokštės normalinių pjūvių stiprumo skaičiavimas. Plokštės įstrižųjų pjūvių stiprumo skaičiavimas. Plokštės skaičiavimas montažinei apkrovai. Kėlimo kilpų skaičiavimas. Technologinė dalis. Sienų šiltinimo technologinė kortelė. Technologinės kortelės paskirtis. Procesų technologija ir organizavimas. Leistinos nuokrypos ir kokybės kontrolė. Darbo sąnaudų ir užmokesčio skaičiavimas. Darbų vykdymo grafikas. Techniniai ir materialiniai resursai. Žmonių sauga darbe. Techniniai – ekonominiai rodikliai. Linoleumo grindų technologinė kortelė. Technologinės kortelės paskirtis. Procesų technologija ir organizavimas. Leistinos nuokrypos ir kokybės kontrolė. Darbo sąnaudų ir užmokesčio skaičiavimas. Darbų vykdymo operacinis grafikas. Techniniai ir materialiniai resursai. Žmonių sauga darbe. Techniniai – ekonominiai rodikliai. Organizacinė dalis. Statybvietės plano skaičiavimas. Laikini administraciniai, ūkiniai, sanitariniai – buitiniai pastatai. Pavojingos zonos. Laikini sandėliai ir sandėliavimo aikštelės. Statybos aikštelės laikino vandentiekio skaičiavimai. Laikina kanalizacija. Laikinas aprūpinimas elektros energija. Darbų saugos ir priešgaisrinės priemonės. Gamtos apsaugos išsaugojimo priemonės. Darbų vykdymo grafiko koeficientų skaičiavimas. Techninė specifikacija. Ekonominė dalis. Statybos rangos darbų sutartis.

Ištrauka

SKLYPAS

Sveikatingumo centras statomas Vilniaus mieste Fabijoniškių mikrorajone.Pas-
tatas projektuojamas žemės sklype kaip priestatas tarp esamų Fabijoniškių gatvės 97 ir 99 pastatų. Žemės sklype suprojektuojama automobilių stovėjimo aikštelė- 11vnt. automobilių.

PASTATAS

Projektuojamas pastatas-priestatas yra dviejų aukštų su rūsiu ir techniniu pogrindžiu. Pirmame aukšte numatoma įrengti baseiną (17,5 x 7,5 m), dvi masažines vonias, vaikų baseiną, sauną, turkišką ir infraraudonųjų spindulių pirtis. Antrąjame aukšte įrengiama treniruoklių ir aerobikos salės bei administracinės patalpos, taip pat įrengiama kavinė-baras. Techninis pogrindis projektuojamas dėl baseinų vonių apžiūros iš visų pusių ir lengvo priėjimo prie santechnikos vamzdyno.
Pagrindinę projektuojamo pastato konstrukciją sudaro monolitinis gelžbetonis su pamatais. Denginio konstrukcijai naudojamos metalinės sijos. Sienų ir stogo apšiltinimui naudojama akmens vata. Projektuojamos gelžbetoninės kolonos ir metalinės kolonos, kurios apdengiamos 5cm kietos akmens vatos plokštėmis ir dviem sluokniais nedegaus gipskartono plokščių sluoksniais.
Sveikatingumo centre projektuojama šildymo sistema. Šiluma bus tiekiama iš rekonstruojamo šiluminio mazgo. Baseino patalpoje ir foje numatomas grindinis šildymas, kitose patalpose apatinio prijungimo radiatoriais.
Pastate projektuojama natūrali ir mechaninė oro tiekimo ir šalinimo ventiliacija.Visos vėdinimo sistemos aprūpinamos triukšmo slopintuvais, kad jų keliamas triukšmas į patalpas ir į aplinką neviršytų leistinų normų.
Projektuojamo pastato stogo danga įrengiamas iš ritininių prilydomų polimerinių bituminių hidroizoliacinių medžiagų, su skalūno pabarstu.

AUKŠČIŲ PLANAS

Projektuojami planuojamos teritorijos aukščiai labai artimi esamiems. Tai padiktavo esamos būklės komunikacijos bei prieigos prie pastato. Paviršinio vandens surinkimas į lietaus nuotekynę vyks per esamą surinkimo šulinėlį bei vandens nuvedimą į esamą asfaltuotą privažiavimą, esantį už teritorijos ribų. Nuolydžiai svyruoja nuo 0,004%0 iki 0,01%0. Bortai, ribojantys trinkelėmis grįstą aikštelę, - 15 cm. Projektuojamo ir esamų šaligatvių skersiniai nuolydžiai - 0,02%0; tai garantuos paviršinio vandens nubėgimą į žalią veją, kadangi numatomi šaligatvių pločiai nėra dideli (svyruoja nuo 1,5 iki 3,5 m).


DANGOS

Naujai projektuojamą aikštelę prieš pastatą planuojama dengti betoninėmis trinkelėmis, pakoregavus jos konfigūraciją prie projektuojamo priesato. Naujai tiesiamą šaligatvį bei numatomą įrengti patekimą į sveikatingumo centrą iš Fabijoniškių gatvės projektuojame iš spalvotų ir vienos spalvos šaligatvio betoninių trinkelių. Vejos paliekamos esamos arba statybos metu suardytose vietose užsėjamos žolės mišiniu. Jeigu reikia, paskleidžiamas augalinis sluoksnis (0,15 m).
Dangų konstruktyviniai profiliai pateikti brėžiniuose.

ŽELDYNAI

Teritorijoje esantys medžiai išsaugomi visur, kur įmanoma tai padaryti. Tik ten, kur keičiama teritorijos funkcija, jie naikinami arba persodinami. Numatoma pasodinti naujų medžių grupių. Tolesnėje projektavimo stadijoje tai bus išspręsta labai detaliai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasArchitektūros ir dizaino diplominis darbas
KategorijaArchitektūra ir dizainas
TipasDiplominiai darbai
Apimtis53 puslapiai 
Literatūros šaltiniai18
Dydis198 KB
Autoriuslala
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas0
Failo pavadinimasMicrosoft Word Architektura sveikatingumo centras [speros.lt].DOC
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą