Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Mechanika>Kinematika>Lengvųjų automobilių techninės priežiūros pakelės stoties Radviliškio rajone projektavimas

Lengvųjų automobilių techninės priežiūros pakelės stoties Radviliškio rajone projektavimas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051
Aprašymas

Anotacija. Annotation. Baigiamojo projekto užduotis. Profesinių kompetencijų, demonstruojamų projekte, sąrašas. Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Technologijos skyrius. Gamybos programa. Metinė darbų apimtis. Įmonės metinė darbų apimtis. Pakelės stoties metinė darbų apimtis. Darbuotojų skaičius. Etatinių darbuotojų skaičius. Pagalbinių darbuotojų skaičius. Vadovaujančių darbuotojų skaičius. Darbo ir pagalbinių postų skaičius. Gamybos įranga. Įrangos žiniaraštis. Gamybinių ir pagalbinių patalpų plotas. Energetika. Elektros energija. Metinis elektros energijos sąnaudos apšvietimui. Metinės elektros energijos sąnaudos. Suslėgto oro sąnaudos. Vanduo gamybos reikalams. Technologinio proceso organizavimo schema. Atliekamų darbų technologinis procesas. Automobilio VW Pasat vairo mechanizmas su stiprintuvu. Vairo pavaros su stiprintuvu išėmimas. Vairo pavaros su stiprintuvu įdėjimas. Oro pašalinimas iš sistemos. Sistemos hermetiškumo patikrinimas. Vairo pavaros tarpelio reguliavimas. Vairo traukės keitimas. Automobilio VW Pasat vairo mechanizmo hidraulinis siurblys. Dirželio įtempimas. Darbo organizavimo skyrius. Įmonės organizacinė struktūra. Pakelės stoties proceso organizavimas. Darbo vietų organizavimas. Darbo ir poilsio režimas. Darbuotojų saugos ir aplinkos apsaugos skyrius. Natūralus ir dirbtinis apšvietimas. Ventiliacija. Darbuotojų sauga. Aplinkos apsauga. Konstravimo skyrius. Prietaisų analizė. Projektuojamas prietaisas. Prietaisas palyginimui Nr. 1. Prietaisas palyginimui Nr. 2. Prietaiso paskirtis, konstrukcija ir veikimo principas. Prietaiso techninė charakteristika. Prietaiso detalių medžiagų parinkimas. Ekonominio pagrindimo skyrius. Darbuotojai ir jų darbo apmokėjimas. Gamybos išlaidos. Įrengimų vertė ir nusidėvėjimas. Išlaidos pagrindinėms medžiagoms ir žaliavoms. Išlaidos medžiagoms ir žaliavoms. Išlaidos vandeniui. Išlaidos elektros energijai. Savikainos kalkuliacija. Finansiniai rodikliai. Paskolos grąžinimo grafikas. Pelno (nuostolio) prognozė. Atsipirkimo laikas. Išvados ir rekomendacijos.

Ištrauka

Plėtojantis nepriklausomos Lietuvos ūkiui ir kuriantis rinkos ekonomikos sąlygoms vienas iš pagrindinių tikslų stabili bendra šalies transporto sistemos ekonomika. Dabar, kai Lietuva jau priklauso Europos Sąjungai, žmonės gali laisvai važiuoti iš vienos šalies į kitą. Tad gyvenimo tempas Lietuvoje auga. Kiekviena diena vis daugėja automobilių, motociklų ir kitų transporto priemonių mūsų keliuose.
Daugėjant automobilių skaičiui vis aktualesnė tema yra saugus eismas, ekologija, kur net apie 50 proc. aplinkos užterštumo tenka autotransportui. Automobilių gamintojai stengiasi, kad automobiliai būtų kaip galima saugesni, techniškai tvarkingi. Automobilių technine būkle reikia rūpintis ir mums,- vairuotojams. Daugiausia transporto priemonių įsigyjama iš užsienio. Lietuvoje yra virš 1 mln. lengvųjų automobilių ir šis skaičius vis dar auga. Džiugina tai, kad automobilių parkas mūsų pastaruoju metu šalyje vis jaunėja.
Didėjant automobilių skaičiui, nuolat juos tobulinant, plečiasi ir automobilių remonto bazės. Nuolat tobulėjant technologijoms, autoservisai prisitaiko prie situacijos ir tobulina remonto bazes, naudoja naujus įrenginius ir serviso įrangą. Tobulinant automobilių įmones būtina naudoti šiuolaikines technologinio proceso ir darbo organizavimo schemas.
Kokie be būtu mūsų automobiliai jie visgi genda. Šiame baigiamajame projekte pabandysiu suprojektuoti automobilių remonto pakelės stotį. Kad būtų užtikrintas greitas, efektyvus ir, svarbiausia, kokybiškas darbas, parinkta nauja įranga, dirbtu patyrę darbininkai.
Projekto tikslas: suprojektuoti lengvųjų automobilių techninės priežiūros pakelės stoti Radviliškio rajone. Tokia stotis turėtų būti ir prie Radviliškio. Galima atsižvelgti į tai, jog artimiausiais autoservisas yra Šiauliuose. Todėl pravažiuojančioms ar gendančioms mašinoms automobilių remonto pakelės stotis (šiuo atveju Radviliškio rajone) būtina.
Pagrindiniai projekto uždaviniai:
greitas, efektyvus ir svarbiausia kokybiškas darbas.
suprojektuoti automobilių remonto pakelės stoties planą.
parinkti naują įrangą, apskaičiuoti patalpų plotą ir paskaičiuoti reikalingų ir patyrusių darbininkų skaičių.
numatyti finansavimo šaltinius, pelną, apskaičiuoti darbuotojų atlyginimą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKinematikos diplominis darbas
KategorijaMechanika >  Kinematika
TipasDiplominiai darbai
Apimtis50 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis3.35 MB
Autoriuseduardas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasJ. Skiauteris
Švietimo institucijaŠiaulių valstybinė kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Lengvuju automobiliu technines prieziuros pakeles stoties Radviliskio rajone projektavimas [speros.lt].DOC
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Diplominiai darbai
  • 50 puslapių 
  • Šiaulių valstybinė kolegija / 3 Klasė/kursas
  • J. Skiauteris
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą