Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Pramonė ir gamyba>Dinaminis modeliavimas su PowerSim Studio 2005

Dinaminis modeliavimas su PowerSim Studio 2005

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748
Aprašymas

Įvadas. Sistemų dinamika. Sisteminis problemų sprendimas. Dinaminių imitacinių modelių kūrimas. Problemos apibūdinimas. Duomenų rinkimas. Veiksmų plano analizė. Modelio kūrimas. Modelio palyginimas su realybe ir jo įvertinimas. Kryžkelė: ar modelis yra tinkamas. Strategijos pasirinkimas. Strategijos įgyvendinimas. Modeliavimas naudojant PowerSim. PowerSim programinės įrangos raidos apžvalga. PowerSim Studio 2005. Modelio analizės įrankiai. Scenarijaus kontrolė. Optimizavimas. Rizikos įvertinimas. Rizikos valdymas. Vartotojo sąsajos pritaikymas. Skaičių formatavimas. Vartotojo pagalbininko ypatybės. Analizės kintamieji. Modelis PowerSim 2005 aplinkoje. Atsargų valdymo modelio optimizavimas. Atsargų valdymo modelio rizikos įvertinimas. Atsargų valdymo modelio rizikos valdymas. Išvados. Priedas (Naujausios versijos (PowerSim Studio 2005) naujų įrankių sąrašas).

Ištrauka

Šiandien dauguma verslo sprendimų priimami prieš tai atlikus situacijos imitaciją.
Viena naftos kompanija, susidūrusi su elementaria problema – kiek didelius ir kur statyti benzino saugojimo konteinerius – pasinaudojo PowerSim programa, norėdami sumodeliuoti naftos gręžinių, naftotiekio bei pardavimo vietų sistemą. Prieš pradėdami su investicijomis susijusius konstrukcijų darbus, sprendimus priimantys asmenys turėjo galimybę išbandyti daugybę skirtingų scenarijų visiškai nekreipdami dėmesio į rizikos faktorių.

Verslo modeliavimas taip pat yra naudojamos, norint verslo sprendimus paaiškinti kitiems organizacijos darbuotojams. Pavyzdžiui, daugybė telekomunikacijos kompanijų stebėjo savo konkurentus investuojančius krūvas pinigų į interaktyvią televiziją (interactive television), kurios populiarinimas surijo didžiules investicijas į reklamą. Kompanijai, atmetusiai šį rizikingą projektą, reikėjo ne tik daugiau dėmesio skirti savo pagrindinei veiklai, bet ir paaiškinti darbuotojams, kodėl investicijos į interaktyvią televiziją ir panašias avantiūras nėra geras konkurentų sprendimas. Buvo sukurtas interaktyvus kompanijos imitacinis modelis. Daugiau nei 1200 darbuotojų išbandė šį modelį daugybėje vadybos seminarų, kuriose jie turėjo galimybę imituoti verslą, priimant įvairius investicinius sprendimus. Daugelis darbuotojų įgavo naują suvokimą apie bendrą verslo strategiją, taip pat supratimą apie tai, kaip jų vadovai matė kompanijos plėtrą keliems ateinantiems metams.

Abi šios sėkmingos modelių imitacijos buvo atliktos naudojantis PowerSim programa. Kuriant kiekvieną iš šių modelių vyko tamprus bendradarbiavimas tarp kompanijų vadovų ir modeliuotojų komandos, tam kad būtų sukurtas realistiškas modelis, atspindintis svarbiausias realaus pasaulio sistemas, tiriamų situacijų painumas.

Verslo imitacijų populiarumas
Verslo imitavimas kol kas nėra kasdienis procesas, vykstantis šių dienų kompanijose, tačiau tai tampa vis populiariau. 1990 metais prieš tai aprašytų situacijų modeliavimas būtų buvęs gana neįprastas. Nors apie 1990-uosius imitacijų technologijos pasidarė gana puikiai visiems žinomos, o būtiniausios programinės įrangos kaina gana prieinama, labai mažai verslo sprendimų buvo priimama, remiantis imitavimo rezultatais. Paprasčiausiai tų dienų verslo praktikoje modeliavimo svarba nebuvo labai giliai suprasta. Šiandien viskas keičiasi, ir verslo sprendimų imitavimas užima vis svarbesnę vietą verslo pasaulyje.

PowerSim programinė įrangos kūrėjai pripažįsta, kad verslo sprendimai ženkliai skiriasi nuo socialinės politikos: skiriasi problemų mąstai, rizikos faktorius, priimamų sprendimų svarba, jų pasekmės bei daugybė kitų faktorių. PowerSim programinė įranga yra skirta verslo sprendimų imitavimui, ji nelabai tinka socialiniams ar akademiniams klausimams spęsti. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPramonės ir gamybos kursinis darbas
KategorijaPramonė ir gamyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis47 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis594.21 KB
AutoriusGoda
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai0 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Dinaminis modeliavimas su PowerSim Studio 2005 [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą