Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Pramonė ir gamyba>Klaipėdos gamybinių įmonių analizė

Klaipėdos gamybinių įmonių analizė

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839
Aprašymas

Įvadas. Gamybos organizavimas. Modernaus gamybos organizavimo koncepcijos. Gamybos procesas. Gamybos proceso elementai. Gamybos sroviškumas. Gamybos mechanizmas ir automatizavimas. Gamybos tipai ir jų charakteristika. Gamybos struktūros tobulinimo kryptys. Gamybos procesų organizavimas laike. Proceso organizavimo charakteristika. Gamybos ciklas ir jo vaidmuo. Operacijų derinimo būdai. Gamybos ciklo trukmės apskaičiavimo svarba. Srovinis gamybos organizavimas. Srovinės gamybos organizavimo prielaidos. Srovinė gamybos charakteristika. Srovinių linijų darbo organizavimo ypatumai. Automatinių linijų organizavimo ypatumai. Lanksčios automatizuotos gamybos organizavimas. Naujos srovinės gamybos tendencijos. Lanksčių gamybos sistemų valdymo specifika. Lanksčių gamybos sistemų efektyvumas ir problema. Vienetinės gamybos organizavimas. Vienetinės gamybos prielaidos ir pagrindiniai bruožai. Vienetinės gamybos organizavimas. Užsakymų portfelio formavimas. Gamybos kontrolės organizavimas. Išvados. Priedai.

Ištrauka

Klaipėda - intensyviai besivystantis aukštos gyvenimo ir aplinkos kokybės uostamiestis - pavyzdinis Lietuvos didmiestis. Tai gamybos, verslo, švietimo, mokslo, kultūros, sveikatos, sporto, rekreacijos administracinis centras, turintis savitas tradicijas. Klaipėdos miesto ir uosto bendradarbiavimas yra sėkmingos ir abipusiai naudingos uostamiesčio plėtros pagrindas. Klaipėdos universitetas - miesto pažangos kūrėjas. Tai patraukliausias miestas jaunimui dirbti ir gyventi. Uostamiestyje yra palankios sąlygos užsienio investicijoms bei naujų darbo vietų kūrimui (moderniai gamybai ir verslui, ypač susijusiems su jūriniu kompleksu). Inžineriškai paruoštų teritorijų miesto plėtrai yra pakankamai. Klaipėdos miesto demografinė situacija stabili - gyventojų skaičius nuosekliai auga, visų pirma dėl migracijos iš Klaipėdos apskrities ir kitų Vakarų Lietuvos rajonų.
Rezervuojamos zonos verslo įmonėms, skatinama smulkaus ir vidutinio verslo plėtra, rezervuojami plotai naujoms įmonėms kurti. Prioritetai teikiami intelektualiai imliai darbo jėgai, savivaldybės lobistinei veiklai valstybės valdymo organuose, siekiant užtikrinti patrauklias sąlygas investuotojams bei verslininkams.
Klaipėdos miesto ekonomikoje daugiau kaip 70% vyrauja paslaugos (uosto krovos darbai, agentavimas, logistika, turizmas, viešasis sektorius) ir 30% gamyba bei statyba (www.klaipeda.lt).
2003 metais mieste veikė 4.215 visų juridinių statusų įmonės, tame tarpe 63 stambios. 227 savo pagamintą produkciją eksportavo į užsienio rinkas (JAV, Vokietiją, Švediją, D.Britaniją, Airiją, Prancūziją, Daniją, Suomiją, Rusiją, Ukrainą, Kazachstaną ir kitas) bei dirbo subrangos pagrindais. Lietuviškos kilmės produkcijos eksportas iš Klaipėdos sudarė 2277,0 milijonų litų, kas sudaro 13,2 % šalies eksporto apimties (www.klaipeda.lt).
Didžiausios šalys investuotojos Klaipėdoje yra Danija, Šveicarija, Vokietija, Lenkija, Norvegija, Kanada, JAV bei Suomija. Iš 36 daugiausia užsienio investuotojų lėšų pritraukusių Lietuvos bendrovių 6 yra Klaipėdoje. Tai tabako produktus gaminanti "Philip Morris Lietuva", "Švyturys-Utenos alus", jūrų transporto paslaugas teikianti "LISCO Baltic Service", elektronikos įrenginius tiekianti "Yazaki wiring Lietuva", "Baltijos" laivų statykla ir "Klaipėdos nafta" (www.klaipeda.lt).
Šiame kursiniame darbe apžvelgsime tik kelias Klaipėdos miesto gamybines įmones, tai būtų "Švyturio" alaus darykla, įkurta 1784 metais, AB "Klaipėdos energija", pradėjusia savo veiklą 1929 metais, bei AB "Klaipėdos kartonas", kuri buvo įkurta 1898 metais (www.eniro.lt).
Tikslas – apžvelgti gamybos proceso organizavimą bei išanalizuoti kelias Klaipėdos miesto gamybines įmones.
Uždaviniai:
• Susipažinti su gamybos proceso organizavimu;
• Sužinoti kas reikalinga, kad būtų galima sėkmingai vystyti gamybą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPramonės ir gamybos kursinis darbas
KategorijaPramonė ir gamyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis38 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis131.43 KB
AutoriusKristina
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Klaipedos gamybiniu imoniu analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą