Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Pramonė ir gamyba>Gamybos valdymas: UAB "Pergalės koncernas"

Gamybos valdymas: UAB "Pergalės koncernas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. UAB "Pergalės koncernas" įrengimų techninės galimybės. UAB "Pergalės koncernas" darbų saugos įvadinė instrukcija. Ruošinių gamybos būdai. Kompresorinio pieno šaldymo agregato PŠ-4,5A iki 200 litrų talpos pagrindiniai duomenys, konstrukcijos aprašymas, darbo principas ir saugumo reikalavimai. Kompresorinis – kondensatorinis agregatas AKK–4,5A. Techninis aprašymas ir eksploatacijos instrukcija. Gamybos procesų organizavimo principas. Transporto organizavimas. Pagalbinių ir aptarnavimo procesų organizavimas. Medžiagų tiekimas gaminio gamybai. Gamybos rodiklių analizė. Darbo procesų tobulinimas. Kontrolės metodų taikymas. Pjovimo įrankių geometrinių elementų matavimo būdas ir priemonės. Matavimo tikslumo kontrolės įrankiai ir prietaisai. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Sparčiais tempais besivystant respublikos žemės ūkio pieno gamybos ir jo pateikimo perdirbimo įmonėms reikalavimams, būtinas greitras pieno atšaldymas iki 4 C(nuo primelžiamo 32 C.
Tai būtų daroma kopresorinio pieno šaldymo agregatų PŠ – 4,5A 200l talpos pagalba. Toks pieno kiekis gali būti atšaldytas iki nurodytos temperatūros per 1,5h. Tai aktualu, kadangi piene labai greitai greitai vystosi rūgimo bakterijos, kas labai pablogina pieno kokybę.
Tokie pieno šaldymo talpos agregatai gali būti plačiai panaudojami pas smulkius ir vidutinius ūkininkus, kurie turi 20 – 25 karves. Po atšaldymo , pienas pristatomas į pieno perdirbimo įmones aukštos kokybės.
Ši darbo tema yra aktuali ne tik teoriniu aspektu, bet ypač praktiniu, nes greitai pateikti primelžtą pieną iki jo perdirbimo, įmonės ūkininkas ne visada turi galimybės.
Sukaupus nerūdijančio plieno tapoje didesnį kiekį pieno, paal susitarimą ir suderintą su pieno perdirbimo įmone, tiekimo grafike jis gali būti tiekiamas kas 1 – 2 dienas, kas leidžia ūkininkui sutaupyti lėšas transporto išlaidoms ir savo laiką.
Ši tema UAB "Pergalės koncernas" gvildenama jau nuo 1994m, kai tika prasidėjo pokyčiai Lietuvos pienininkystės srityje.
Vietnės gamybos pieno šaldymo leidžia įkurti papildomas darbo vietas. Jie perpus pigesni, negu importuojami iš užsienio.
Nerūdijantį plieną pieno talpų gamybai tiekia Rusijos(Čerepoveco) ir Ukrainos(Mariopolio) metalurgijos kombinatai. Tiesa, tai susiję su ankstesniais tarpusavio bendradarbiavimo ryšiais. Yra užmegsti ryšiai ir su Vokietijos bei Šveicarijos tiekėjais. Tai pilnai garantuoja laiku vykdyti talpų užsakovų reikalavimus.

UAB "Pergalės koncernas" savo ištaką skaičiuoja nuo 1867 metų.
Įmonė per savo gyvavimo metus ne kartą struktūriškai keitėsi, tačiau išskirtiniu jos veiklos bruožu visada buvo ir yra metalo gaminių gamyba.
Šiuo metu "Pergalės koncernas" - plačiai žinoma firma, turinti daug aukštos kvalifikacijos specialistų ir gerą gamybinę bazę. Įsikūrusi Kauno mieste, patogioje vietoje šalia pagrindinių geležinkelio ir kelių transporto magistralių. Dabartiniu pavidalu, kaip UAB, egzistuoja nuo 1994 metų. Apjungia šešias akcines bendroves. Dirba virš 500 žmonių. Įmonės bendras plotas yra 5,8 ha, iš jų gamybinės paskirties plotas užima 3,6 ha.
Bendrovė turi visus šiuolaikinei metalo gaminių įmonei reikalingus gamybos barus. Yra konstravimo padalinys, kuris pajėgus pagal užsakovo pageidavimus sukurti sudėtingus įvairios paskirties mechanizmus.
Įrengimų parką sudaro virš 300 metalo apdirbimo staklių, jų tarpe žymi dalis unikalių, leidžiančių apdoroti didelių matmenų detales (tekinti detales iki L=10m ir Ø=l,2m, arba H=2m ir Ø=3m; frezuoti paviršius iki 6m x 2m, šlifuoti detales iki L=3m ir Ø=0,5m).
Gera krumpliaračių ir spyruoklių gamybinė bazė leidžia gaminti 1,5 m diametro cilindrinius krumpliaračius su įstrižais ir tiesiniais krumpliais ir 0,8m diametro kūginius krumpliaračius su apskritiminiais krumpliais.
Be pagrindinės specializacijos - mašinų gamybos, žymią dalį koncerno produkcijoje užima automobiliniaikonteineriai (iki 46m3 talpos) ir preskonteineriai (iki 26m3 talpos), skirti birių medžiagų ir atliekų pervežimui. Konteineriai - transportabilūs, atitinka Vakarų standartus.
Bendradarbiaujant su energetikos sistemos įmonėmis yra gaminami specializuoti įrenginiai - stulpų rovikai su gręžimo ir naujų stulpų pastatymo įranga traktoriaus T-150K bazėje, kabelio vyniotuvai su hidropavara, transformatorių plovimo įrengimai. Ypatingai didelę paklausą turi plokštiniai šilumokaičiai iš nerūdijančio plieno, skirti daugiabučių ir individualių namų patalpų apšildymui ir karšto vandens paruošimui.
Koncerne atliekamas metalo apdirbimo staklių, kitų įrengimų kapitalinis remontas, o viena iš koncerno bendrovių specializuojasi geležinkelio kelių priežiūros įrenginių gamybos ir remonto srityje.
Populiari firmos produkcija - šildymo ir šaldymo sistemų elementai. Be minėtų plokštinių šilumokaičių gaminami centrinio šildymo katilai - viryklės, vandens šildytuvai -boileriai, židiniai, hermetiški freono kompresoriai ir, jų bazėje, šaldymo agregatai.
Bendrovė gamina hidraulinius stomatologinius ir linų pluošto presus, rotorinius dirvos kultivatorius, pieno šaldymo agregatus.
Apie 25% mūsų produkcijos yra eksportuojama į Vakarų šalis.
"Pergalės koncernas" laukia Jūsų užsakymų ir pasiruošęs bendradarbiauti su respublikos ir užsienio valstybių partneriais. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-12-02
DalykasPramonės ir gamybos kursinis darbas
KategorijaPramonė ir gamyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis45.46 KB
AutoriusJonas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Gamybos valdymas UAB Pergales koncernas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 23 puslapiai 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą